| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna mai exact o persoana frivoala. Care e frivol?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se referă la a fi ușuratec, a nu lua viața în serios, a accepta ideea unor aventuri romantice scurte fără urmări pe termen lung.

| Ramo137 a răspuns (pentru sadrian46):

Loll tip ce se da la 10 fete si e refuzat, si le face usuratice si persoane frivoale? ma rog mai sunt si d-astia laughing)) mersi pentru raspuns!

| RAY a răspuns (pentru Ramo137):

Ce e rau in a te da la cat mai multe fete? sa stai dupa fundul la una care nu te place sau sa vb cu mai multe care poate una tot te place

3 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Puerilă, superficială, neserioasă.