| anonim_4396 a întrebat:

Ce înseamnă pentru voi "femeie uşoară"?

21 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca e virgina e curva ca nu vrea sa faca sex, daca nu vrea sa faca sex cu tine iar e curva, acest termen e o normalitate in tara asta, barbati frustrati, virgini

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Minte ușoară, femeia are,
Și schimbătoare, ca fulgu-n zbor.
( Nunta lui Figaro).

| Drimmero a răspuns:

Cea care in urma ridicarii nu iti provoaca o hernie de disc.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

30-40 kg, pe acolo

| Lukasssz a răspuns:

O curv@

| oglindasultanului a răspuns:

Care a fost data afara de la locul de munca pentru cei care o insulta. Care si-a pierdut casa, familia, serviciul, salariul, din cauza unui "barbat care are success la bani si femei", care s-a dat la ea in glume proaste si n-a stat cu ea dar vorbeste astfel toata lumea despre ea din cauza lui.

| wildthing a răspuns:

Coorva.

| anonim_4396 explică (pentru wildthing):

Şi ce este în viziunea ta o "coorvă"?

| wildthing a răspuns (pentru anonim_4396):

O bagaboanta.

| anonim_4396 explică (pentru wildthing):

Şi "bagaboanta" ce e?

| wildthing a răspuns (pentru anonim_4396):

O t@rfa.

| anonim_4396 explică (pentru wildthing):

Ai putea să detaliezi?

| wildthing a răspuns (pentru anonim_4396):

As putea, dar nu vreau.

| wildthing a răspuns:

Asa e, e greseala mea ca mi-am irosit timpul sa raspund unei intrebari pentru idioti. Promit ca nu-ti voi mai raspunde niciodata.

| anonim_4396 explică (pentru wildthing):

Da,adevărul e că ţi-a şi luat foarte mult să scrii aceste căcăţele de răspunsuri de doar câteva cuvinţele acolo.
Te-ai băgat aiurea în seamă, iar când a fost vorba să te explici, ceva ce e evident că nu poţi să faci, ai băgat-o repede pe aia cu "pot, dar nu vreau" ca să scapi.Amuzant.

| CIaudiu a răspuns:

Km dat peste cap

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Înseamnă o femeie care acepta vertiginos avansurilor sexuale unui număr cât mai mare de parteneri fără sa stea prea mult pe gânduri.

Răspuns utilizator avertizat
| paraciosul a răspuns:

Ce dragut incerci sa starnesti scandal si nu iti iese

| anonim_4396 explică (pentru paraciosul):

Neah.M-aş fi străduit mai mult dacă voiam.