| AlexDorinel a întrebat:

Ce inseamna replica asta care le o dau bătrânii tinerilor :" voi nu știți cum va cheamă cu buletinul în fata"?

8 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Adică, sunt prostuți și n-au habar pe ce lume trăiesc.
Nu mă pune sa traduc și asta!hee hee

| Mosotti a răspuns:

Inseamna "sunteti asa prosti ca si daca aveti buletinu in fata si scrie numele pe el, nu stiti numele".

| TheStrategist a răspuns:

Probabil că nu știu să citească ce scrie în buletin rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| TheStrategist a răspuns (pentru AlexDorinel):

Era doar o glumă. Se referă la faptul că sunt proști tinerii, asta cred cei care spun chestia aia.

Răspuns utilizator avertizat
| TheStrategist a răspuns (pentru AlexDorinel):

Știu

| KinderPingui a răspuns:

Ca sunt prosti laughing si demonstrezi ca au dreptate rolling on the floor) rolling on the floor))