| MariusCrimionescu1996 a întrebat:

Ce inseamna sa iti faci ambitii cu cineva?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Faci anumite activitati cu acea persoana. Cand ai ambitie te arunci in actiune si te risti asa cu acel cineva va riscati amandoi sa dati la buci (femei) de exemplu laughing

| RAY a răspuns:

Munca in grup Marius, a face echipa cu cineva

| Emma30555 a răspuns:

Înseamnă că nu ai un comportament natural, ca faci ceva la ambiție adică forțat pentru o anumita cauza negativa de regula. De exemplu te a supărat cineva și tu ii faci în ciuda cu altceva

| Ştefania1989 a răspuns:

Ambitia este definita ca o ura, o gelozie, o rautate. Si pentru ai dovedi persoanei respective ca tu esti mai bun chiar daca este peste puterile tale asta inseamna ambitie.