| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ce inseamna seriozitate pentru tine?

7 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Momentul acela in care fac ceva pentru cineva.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Atunci cand iti respecti cuvantul si nu faci misto de orice lucru.

| Mayhem666 a răspuns:

Pentru mine seriozitatea este acea insusire pe care toti o adopta atunci cand vor ca lume sa creada ca sunt seriosi. Se inbraca si se comporta intr-un anumit fel, iar dupa aspect si comportament, oamenii vor observa daca esti serios sau nu.

| WaterDrop a răspuns:

Momentul acela cand faci un lucru atat de absurd incat toti ceilalti vor rade de tine, dar tu cu toate acestea il vei duce pana la capat pentru ca de el depinde moralitatea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seriozitate-(egal) SERIOZITATE! S E R I O Z I T A T E!
sau respect, loialitate, neluarea in deradere a unei chestiuni serioase, obiectivitate...

| ubox7007 a răspuns:

Pentru mine seriozitatea este cand te ti de cuvant.

Răspuns utilizator avertizat