| anonim_4396 a întrebat:

Ce înseamnă viața pentru tine?

Răspuns Câştigător
| GigelTeAjuta a răspuns:

Pentru mine viata inseamna posibilitatea pe care mi-a dat-o cel de sus pentru a fi liber, pentru a lasa o amprenta pe acest pamant. Este o simpla minune numita viata. Ma simt norocos sa fi fost ales tocmai eu din milioane si milione de suflete, sa patrund in minunata aventura a vietii.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Traiul de zi cu zi

| Freya1 a răspuns:

Un **** pe care ma chinui sa il fac cum vreau eu sau cum trebuie si nu imi iese, si pe deasupra se si duce repede.
Ca un joculet din ala in care trebuie sa te grabesti si sa faci din ce in ce mai bine ca sa ajungi la finisi sau tot mai sus, iar daca te impotmolesti pe drum te trimite de la capat.

| SilentRain a răspuns:

Un labirint

| Hammurabi a răspuns:

Dacă am privi viața ca pe un zbor cu avionul, ne-am da seama că pentru unii e foarte importantă destinația, iar pentru alții cel mai important e să zboare la clasa 1.
Eu merg cu mașina. Mi-e frică de avioane. laughing))

| Lioana a răspuns:

O sansa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O Sabie cu doua tãisuri.

| PumpkinDoll a răspuns:

Viata pentru mine este ceva......ceva.Deci e ceva, nu poti sa spui ca nu e.Deci daca viata e ceva si-mi apartine mie,automat sunt si eu, dar nu sunt ceva la fel ca viata, eu sunt altceva tocmai pentru ca sunt, daca era sa nu mai fiu... eram nimic, deci pana la urma eram ceva chiar daca nu eram.Sa vezi acum filozofisme prin raspunsuri