| Zmeura a întrebat:

Ce insemna daca il visezi pe baiatul pe care il placi?

Răspuns Câştigător
| Romancutza a răspuns:

Eu de fiecare data cand l-am visat, m-am despartit de el.Am mare ghinion.

5 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

N u stiu exact dar fii sigura ca e de bine!

Răspuns utilizator avertizat
| lays a răspuns:

Se gandeste la tine

| Dizzydizz a răspuns:

T gand prea mult la elbig grin

| patty32 a răspuns:

Inseamna ca pana si subconstientul tau il doreste neaparat. big grin
Si inca ceva, daca il visezi putin mai...altfel decat in realitate, uite ce stiam eu:
*tanar - lipsa de maturitate în actiunile tale;
*matur - stii bine ce ai de facut, esti pe drumul cel bun;
*cu chip feminin - vulnerabilitate, superficialitate, incapacitate de a te descurca intr-o împrejurare dificila; caracter schimbat-or, incert, nehotarat;
*frumos - superficialitate, încercare de a scapa de responsabilitati prin seductie