| Y3aaHH a întrebat:

Ce intelegeti voi printr-un "luptator adevarat"? Ce inseamna sa fii un luptator adevarat? Am observat ca multi nu stiu sa raspunda la intrebarea asta happy Dau funda pentru cel mai complexwinking

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Pentru mine înseamnă să lupţi pentru ceea ce vrei şi să nu te dai bătut când lucrurile se complică. Să continui să faci orice îţi stă în putinţă ca să obţi ce'ţi doreşti şi să nu'ţi schimbi părerea o dată pe secundă. Cel ce indiferent de suituaţie, e dispus să facă sacrificii pentru scopul său, acela este un luptător adevărat!