| DeEa_8231 a întrebat:

Ce intrabari as mai putea pune pe TPU?

Răspuns Câştigător
| qMisaki a răspuns:

Ex : ziceti-mi simie niste jocuri super. Sau : cine e zodia mea primeste funddda. Sau : cine e din judetul meu ia funda. Ghici in ce luna is nascuta. Ziceti-mi si mie niste muzici care va plac daca se poate si niste linkuri. Unde ati petrecut revelionul. Cel mai frumos scris primeste fundtzaaa. Cine imi arata niste linkuri cu haine? cine arae cel mai dragut link, funda. Aratati-mi si mie niste poze la munte. Sper ca aceste exemple sa iti fie de folos. Fundizzaa? Te rog pentru ca am putine! Plzz!

5 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Pui ce intrebari vrei tu.La care nu le sti raspunsul.
Numai sa nu pui intrebari asa de plictiseala, de prost gust, sau sa nu fie adresata intrebarea cuiva in care specifici nu stiu ce, o mica rautate pe acolo.
Intrebari cat mai decente.
E mai frumos asa si nu te faci de rusine.

Toate cele bune!happy

| Malvina24 a răspuns:

Pui intrebari de al caror raspuns ai nevoie, al caror raspunsuri iti sunt de folos, utile.Nu pui intrebari in prostie, intrebari fara rost, de prost gust.Intrebari pui la momentul potrivit! Mie sincer nu imi place sa pun intrebari chiar daca am un numar de intrebari considerabile. Daca doriti va invit sa-mi raspundeti mai ales la ultima intrebare.La multi ani si un an nou fericit tuturor!

Cu prietenie, Malvina.

| T30D0RA a răspuns:

Buna intrebare. laughing

| AnemonaP a răspuns:

Ce nu stii, ce ai vrea sa aflii din astea

| Akira a răspuns:

Cine te obliga sa pui intrebari?laughing
Te-alearga cineva si zice"Pune intrebari!"?
Pui intrebare cand ai nevoie sa aflii ceva, eu asa cred!