| camelia1812 a întrebat:

Ce:-iti place cel mai mult sa faci
:-urasti sa faci?

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Cel mai mult imi place sa stau cu prietenii, sa ma plimb, sa ascult muzica.
Urasc sa imi fac patulblushing.

| juniper a răspuns:

Imi place sa ma misc, sa fiu activa si urasc sa merg la scoala pentru ca nu sunt acolo materii chiar atat de interesante, in afara de chimie, fizica, biologie, matematica si putin din romana.

| Alisa a răspuns:

Imi place sa imi petrec timpul jucandu-ma cu bebeii. Ii ador.
Urasc sa mananc. laughing

| Klara a răspuns:

Imi place sa lenevesc si nu-mi place ca cineva sa se bage in viata mea sau sa imi spuna ce sa fac.

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

Imi place sa`mi petrec timpul cu persoana iubita...
si urask~x( sa ma trezesc de dimineata si sa ma duc la scoalacrying(:@

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai mult imi place sa dansezhee hee. Urasc sa fac curatenie in dulapangrylaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place sa fac multa miscare. Niciodata nu ma satur.
Urasc sa stau in pat sau la calculator laughing.

| inaa a răspuns:

Cel mai mult imi place, sa fiu independenta, sa nu depind de nimeni, sa fiu eu insuti, caci pina acum am fost inconjurata de o persoana, fara inima, fara suflet, si simt de omenire, acum am pasit intr-o lume noua, unde ma inconjoara o multime de prieteni apropiati, care pina acum ii socoteam ca niste simpli cunoscuti, acum cind mi-au deschis sufletul.ma simt bine, si nu as vrea nicicind sa ma intorc la viata precendenta cum se zice ''a 2 oara in aceeasi groapa nu calc.

2. nu imi place sa fac curat big grin dar sunt nevoita :*