| gigione38 a întrebat:

Ce iti trebuie la pc sa iti mearga bine, rami? procesor? placa video?, si care sunt mai acceptabile cat de cat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal eu cred ca un Procesor sa ruleze cat mai binewinking

2 răspunsuri:
| unbaiat a răspuns:

Sa mearga bine la ce? Daca faci randari video, server, difera de jocuri sau doar a te uita la filme si asculta muzica.Intrebarea e prea vaga.Nu-ti pot recomanda nu stiu ce placa video sau procesor daca nu stiu ce placa de baza ai (daca suporta mai exact). Mai bine te duci la un magazin IT si le explici ce buget ai si-ti vor da ei solutiile optime fara sa te coste nimic.

| gigione38 explică:

Adica sa nu se blocheze cand am mai multe deschise...nu conteaza ce am eu... dar nu ma pricep la rami procesoare astea, intelegi?