| juniper a întrebat:

Ce jocuri gen clubpenguin stiti? Ce jocuri credeti ca merita jucate, prietenoase, nu violente. Mai stiu ca fratele meu juca Serious Sam.

15 răspunsuri:
| juniper explică:

Va place poza mea de la avatar? Pentru ca unii zic ca e stupida, dar le-am zis ca mie trebuie sa-mi placa, nu lor.

| iuandfto a răspuns:

Si eu sunt fana Club Penguin. Daca vrei ma poti adauga ca prietena. Eu mai stiu :
www.ourworld.com
www.pandanda.com
www.panfu.com

Si poza de la avatar e super.

| DoarOana a răspuns:

Servus! Si eu sunt fana club penguin! Adauga ID-ul meu in lista ta: ceao_adela@yahoo.com si iti voi da mai multe jocuri ca moshimonsters etc. happy.
Poza de la avatar mi se pare una normala si buna pentru ca ai dreptate; tie trebuie sa iti placa poza nu lor.
Sper sa acorzi fundita celui care o merita! Pupici

| retouchan a răspuns:

Eu stiu unul www.ourworld.com
La inceput ai un avatar cam urat, dar poti juca jocuri, sunt si multi romania acolo si sunt tot felul de locatii unde poti merge, si cu ct te misti mai mult(ai si miscari de dans) si vorbesti cu atat mai mult primesti flow(flow`ul te ajuta sa cresti la nivele), la un nivel iti trebuie un anumit numar de flow`uri si cu cat ai mai mare nivelul cu atat mai multe flow`uri iti trebuie sa cresti.
Si daca platesti devii resident si primesti gems`uri(diamante)cu ajutorul lor poti cumpara haine mai frumoase dar si cu banii poti cumpara haine! Ar trebui sa incerci, e foarte frumos jocul, daca te hotarasti sa joci iti dau id meu ca sa te mai ajut:blacknight_94@yaoo.com
Sper ca am dat un raspuns bun si ti-am fost de ajutor;)

| RobYnRobYn a răspuns:

1:poza nu e deloc stupida
si2:incearca http://www2.webkinz.com/ro_ro/ in romana :membru nou si fa-ti un acount limitat de un an(daca nu-ti cumperi jucarie) pinguinul iti va zice tot ce vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai eu nu cred ca mai poate exista un joc mai bun ca, club penguin pentru ca in primul rind club penguin e facut de Disney si firma dicney face cele mai bune desene filme si jocuri si toate jocurile pa care le-am vazut eu pina aqu nu sunt ca, club penguin asa ca incercarti www.clubpenguin.com sau www.supersecret.com sau www.webozaur.com sau www.webkinz.com sau www.pandanda. com dar o sa vedeti ca tot club penguin e cel mai tare joc din lume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pandanda molehil empire si webkinz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti voi da eu gen club penguin;) 1. www.pandanda.com www2.webkinz.com/ro_ro este in romana am si eu cont;) si 3.www.freerealms.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai cunosc pandanda, migo land, wizard 101 si star doll.

| Razvanmanole a răspuns:

Mi-e imi place poza ta si chiar ma uitam la acea emisiune! Incearca acest joc http://gardenpartyworld.com/. Sper sa iti placa! :)

| andra_4847 a răspuns:

Eu mai stiu si flylikea bird