| Drauzy a întrebat:

Ce jocuri online mai cunoastetzi in afara de :
triburile, ogame, ikariam, pvn si derivatele, gladiatus, travian, imperia?

Răspuns Câştigător
| metonst54 a răspuns:

Www.mmohut.com si intra la sectiunea browser games

11 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

Conquiztador rolling on the floor si asta e online

| asya a răspuns:

Www.joci.ro unde poti juca remi, septica, poker, table...etc!
Saun intra pe www.conquiztador.ro un joc online unde joci cu oameni din toata tara si nu numai... unjocde cultura generala!

| Drauzy explică:

As prefera ceva de genu triburile... tot asa de constructie a satului/orasului... gen kanwars sau globarwars... ceva sa fie in romana...

| Drauzy explică:

Sau cu masini... era ceva cu niste masini luate din cimitire pentru masini si tot ii face update-uri... nu mai stiu cum sa cheama...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Age of Empires sau ceva de ganeul asta e la fel ca triburile doar ca are minele mai mari si se fac mai greu da e belea rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grepolis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tanoth

| s0w30n3 a răspuns:

The west, death end, avture quest