| SilentRain a întrebat:

Ce județ din România va place?
Te-ai muta în alt județ?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Avem o tara absolut superba din punct de vedere al frumusetii naturii, recomand ambele trasee montane Transalpina/Transfagarasan pana in varf, cu motocicleta e senzatie unica, i-am vazut pe motociclistii de acolo cata adrenalina emana si m-au convins sa iau o optiune pentru a da de permis pentru motor.

Judete care m-au impresionat: Sibiu, Mehedinti, Maramures, Valcea, Brasov,, poate imi mai vin si altele in minte intre timp

10 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Imi place zona Clujului, dar inca nu am fost prin toata tara.
Nu m-as muta, sunt atasat de casa.

| Celcestietot a răspuns:

Sunt in regula cu judetul meu si in plus aici cunosc atatea persoane. Ce judet imi place? Al meu, mai multe nu zic.

| Nemessys a răspuns:

Multa lume o sa-ti spuna judetul natal doar pentru ca... acolo s-au nascut rolling on the floor Obisnuinta isi spune cuvantul.

| SilentRain explică (pentru Nemessys):

Ma așteptăm la asta, nu mulți ies din cutiuța lor

| gemeni6226 a răspuns:

M-as muta in orice judet daca societatea din care o sa fac parte si conditiile de trai ar fi superioare celui in care sunt acum dar cel mai mult m-ar atrage sa am o cabana privata cocheta la munte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am fost in prea multe judete dar m-a impresionat Sibiul. Adica sa mergi iarna pe acolo e foarte fain, mai ai si targul de craciun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

București.M-am mutat deja.

| Jus7t a răspuns:

Gândesc la rece când inima fierbe, sunt un intrus în propria mea lume mă simt exclus, plec departe.
https://m.youtube.com/watch?v=sTKioRL1UIs
În caz că vrea cineva să o asculte după ce citește răspunsul laughing

| Anonima163333 a răspuns:

Saluuuut.
Îmi place Clujul.
Momentan stau în Timiș, și da, m-as muta.

| Golyat18 a răspuns:

Niciunul, toate sunt rupte din iad în comparație cu ce e în străinătate