| RAY a întrebat:

Ce limba ai incercat sa inveti apoi ai renuntat cand ai vazut ca nu se prinde de tine?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau tare mult să învăţ limba turcă şi engleză.Mă chinuiesc de ani de zile să învăţ engleza şi am învăţat mai mult de pe DuoLingo, decât m-a învăţat şcoala.

| GirlOnline81 a răspuns:

Franceza. Nu cred ca am renuntat din cauza ca nu s-a "prins" de mine, ci pentru ca nu am fost indeosebi de interesata s-o invat.

| Anonima163333 a răspuns:

Franceza ii grea pentru mine.

| Rhea44 a răspuns:

Narnianeza

| And7280394847 a răspuns:

Engleza nu s-a prins niciodata de mine. Si vara asta am incercat sa invat coreeana dar e imposibila.