| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Ce limbă străină vă place?

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Germana, spaniola & engleza britanica (are un accent amuzant)

| MihaelaDart a răspuns:

Chiar daca vorbesc 3 limbi straina: engleza, germana si greaca; tot la limba greaca voi ramane, este limba mea de suflet

| RAY a răspuns:

Greu de spus,de exemplu cateodata ma uit la alte canale tv straine desi nu inteleg nimic,dar nu stiu ceva ma pasioneaza, determina sa imi placa limbile care le aud, sunt iubitor de limbi straine, noi culturi, eu nu le consider straine si inca necunoscute de catre mine

| corbulalbrosu a răspuns:

Nekem legjoban tetcik a magyar nyelv.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Italiana.

| Plato a răspuns:

Japoneza

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Limba materna pe locul 1 urmata de engleza care e o limba germanica si rusa.

| mastadont a răspuns:

Momentan îmi place olandeza, am început să o învăț de vreo câteva luni. Cunosc însă și engleza și franceza și pot să zic că îmi place destul de mult sonoritatea acestora.

| RAY a răspuns (pentru mastadont):

Si eu as vrea sa incep cu olandeza, cunosc deja engleza, germana, olandeza e o combinatie dintre cele doua, doar pronuntarea e ciudata

| CleanHeart a răspuns:

Spaniolă
Italiana
Engleza
Romana ardeleneasca tongue

| 1231242 a răspuns:

Româna, dar versiunea ardeleanească.

| Plato a răspuns (pentru 1231242):

Aia-i cu fainosag!winking

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru 1231242):

Mie aia moldovenească. happy

| CdeMetal a răspuns:

Engleza.

| GirlOnline81 a răspuns:

Engleza.

| elcosmin a răspuns:

Spaniola, si engleza. Foarte putin franceza

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru elcosmin):

La fel și eu.
Eu știu puțină spaniolă. Nu e așa grea!
Adică știu să duc cât de cât o conversație cu cineva tongue
Dacă e turist, vă recomand să nu-l lăsați pe mâna meawinking că cine știe ce-i îndrugwinking

| qVlad12 a răspuns:

Italiana