| StormyNight a întrebat:

Ce limbi straine va plac?

12 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Spaniola sau Engleza.

| Christina a răspuns:

Engleza si spaniola

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Engleza, deoarece este o limbă de circulatie internatională, vorbită in m ai toată lumea, este limba pe care se fac cele m ai frumoase melodii, negrii cîntă foarte frumos in engleză, gen Billy Ocean, Steve Wonder, Aretha Franklin, ș.a.m.d, dar și spaniola cea vorbită in telenovele, este o limbă frumoasă și ușor de invățat, italiana cu cîntecele ei, e super, germana este grea, dar este frumoasă cînd auzi un neamț originar din Germania vorbind fluent și cu accent, engleza vorbită în anglia nu î mi place, în schimb i mi place engleza vorbită in America, portugheza e frumoasă, rusa o urăsc, chineza, și japoneza la fel urîte limbi.

| georgienuka a răspuns:

Spaniola si franceza:X

| Mădă0611 a răspuns:

Englezeişăn si germăneişăn, doar ca in germăneişăn stiu vreo thinking 10 cuvinte laughing
Eh, nici nu ma stresez, pana ajung eu in Nemţia oh go on

| wforweirdo a răspuns:

Germana, norvegiana, suedeza, daneza, finlandeza etc.

| 21ndstillachild a răspuns:

Spaniola sud americana, si germana, insa germana, vorbita de femei,,,, mi se par oarecum perverse cand vorbesc!?!

| mudokinss a răspuns:

Limbidika!laughing))))))

| AlexisCishere a răspuns:

Engleza,franceza,italiana,spaniola si japoneza happy