| ℛąin a întrebat:

Ce lucru, pe care dacă l-ai face sau l-ai avea acum te-ar face foarte fericit/ă?

Răspuns Câştigător
| syd a răspuns:

Timpul

33 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sa alerg la un semimaraton.

| RAY a răspuns:

Acum pe moment? sa imi mearga gta 5 acum dupa ce l-am descarcat ar fi o minune,m-as bucura daca as gasi o fata ca mine sau persoane ca mine cu care sa comunic,banii nu mereu aduc fericirea, eu prefer o conversatie rationala cu cineva decat banii, nu traim doar ca sa facem banii au si banii rostul lor daca ai grija de ei si le iubesti si ei te vor iubi parerea mea, totul conteaza in viata cate putin din toate parerea mea, pe tine ce tear face fericita acum?

| ℛąin explică (pentru RAY):

Să văd pe cineva...

| RAY a răspuns (pentru ℛąin):

Pai unde e?

| ℛąin explică (pentru RAY):

Nu e vorba de distanță. E vorba de ceva ce s-a terminat, înțelegi tu.

| RAY a răspuns (pentru ℛąin):

Cred ca e doar o frustrare de a ta atat

| ℛąin explică (pentru RAY):

Ce vrei să spui?

| RAY a răspuns (pentru ℛąin):

Adica te enerveaza faptul ca te-a lasat atata tot

| ℛąin explică (pentru RAY):

Nu e vorba de nervi. Doar că e greu să faci să dispară tot ce simți.

| RAY a răspuns (pentru ℛąin):

Nu simti nimic te minti singura

| ℛąin explică (pentru RAY):

Nu ai iubit niciodată?

| RAY a răspuns (pentru ℛąin):

Ba da, dar voi fetele nu simti asa ceva si doar va iubiti pe voi si cand va lasa x simtiti o frustrare atat

| ℛąin explică (pentru RAY):

Acum deja începi să generalizezi. Hai mai bine să încheiem discuția, nu mă cunoști și n-ai cum să înțelegi.

| RAY a răspuns (pentru ℛąin):

Adevarul doare, noapte buna

| ℛąin explică (pentru RAY):

Ce zici tu, numai adevăr nu e. noapte bună

| OldSoul a răspuns:

Hmm, probabil 1 milion de euro...
Daca as avea un milion de euro cel mai probabil m-as duce la o tipa care mi-a dat block sa-i arat ce "bucata" a pierdut! laughing

| Doub a răspuns:

Pace-n suflet

| Mayhem666 a răspuns:

Bani, cat mai multi bani. Stiu...sunt foarte materialist.

| Staind a răspuns:

2-3 milioane, cash.

| ℛąin explică (pentru Staind):

Ce vrei să-ți cumperi?hee hee

| Staind a răspuns (pentru ℛąin):

Fericirea

| ℛąin explică (pentru Staind):

Și ce înseamnă fericire pentru tine?

| Staind a răspuns (pentru ℛąin):

Probabil libertate de miscare

| ℛąin explică (pentru Staind):

Păi cum te-ar ajuta banii în cazul ăsta?

| Staind a răspuns (pentru ℛąin):

E evident...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia uite cine s-a intors sa bage comunitatea in depresie

on: un agheu cu care sa ii zbor sfecla animeloverului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma amuza

| ℛąin explică (pentru anonim_4396):

Deci eu te fac fericit în acest moment. ceeee drăguț :3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea mai zic si eu intrebari. happy Pai sa vedem. Daca as vorbi cu cineva drag sufletului meu, asta m-ar face cu adevarat fericit!

| GinoLANETTI a răspuns:

Copilaria, macar pentru cateva momente pentru a sta afara cu prietenii, care acum nu isi mai iau ochii din calculator.