| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ce lucruri frumoase o sa faci maine si ce lucruri urate si plictisitoare trebuie sa faci maine? Oare cuvantul,, trebuie" are ce cauta in viata unui om?

7 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Facultate. Aici depinde de fiecare ce intelege prin frumos si urat. Sincer sa fiu, eu nu vad nimic frumos in ce voi face maine laughing
Daca e sa ma uit la un anime, sau sa citesc o manga, atunci e si o parte frumoasa in ziua de maine.
Daca nici asta nu se poate, atunci singura mea salvare ar mai fi muzica si AMV-urile. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayhem666):

Pe ce site citești manga?

Păi
Chestii faine
Probabil o să beau și o să fumez, la fel ca ieri, place senzația pe care mi-o oferă, mai ales cea de vomă, probabil o să vomit, ca acum 2 zile.
Chestii plictisitoare?
... întins rufe

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe site-ul asta le citesc:

http://www.mangatown.com/latest/

Aici le gasesti cam pe toate. Rar exista anumite manga pe care nu le gasesti aici.

| peperonies a răspuns:

Trebuie are desigur locul lui.
acum oamenii folosesc trebuie foarte usor in ziua de azi.
nu trebuie sa faci ceva decat daca:
1. nu il faci mori.
2. nu il faci intri la puscarie.

pentru restul exista consecinte daca nu faci un lucru.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Scoala si scoala si scoala si scoala. ORIBIL sad. Sunt lucruri urate ce tine de ea! Sunt extenuata. %-C

Răspuns utilizator avertizat