| PumpkinDoll a întrebat:

Ce lucruri mărunte va enerveaza rău? Mie nu imi place când mă pun în pat și stau confortabil și după vad ca nu am telecomanda lângă mine????

8 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Si eu am problema asta.
Sau cand pleoscaie cineva langa mine sau bea apa cu sunet, urasc asta.
Cand ma trezesc pe la 2, 3 ca ma bazaie sau musca tantarii si nu mai pot sa dorm ca simt mancarimi, aud bazaitul.
Zbieratul copiilor sau adultilor.Sau rahaturile alea de biciclete de plastic ale copiilor pe care le zornaie de dimineata pana seara pe asfalt in fata blocului...etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zâmbetele largi.

| anamariarot a răspuns:

Plescăitul în timpul mesei. Mă disperă laughing

| PumpkinDoll explică (pentru anamariarot):

Misofonierolling on the floorAm si eu si nu suport deloc sunetul ala, cand incepe cineva sa manance is ceva gen ''Ba, sa-mi spui cand incepi sa mananci ca sa-mi bag castile in urechi sau sa ies afara''

| Adry05 a răspuns:

Cand imi zice cineva "Shhh"
cand ma asez confortabil si ma striga cineva
cand nu aude cineva ce zic si trebuie sa repet
plescaitul
limba asiaticilor laughing)

| IoanaRoman09 a răspuns:

Daaa si pe mine ma enerveaza asta.Sau cand ma lovesc sau ceva, eu nu plang ca ma doare, plang de nervi ca m-am lovit = ))
Ma enervez foarte repede ...adica de cand ma stiu am avut problema asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crucile si pietrele funerare incercuite cu gardulete de pe marginea drumurilor.

Cei care si-au pierdut apropiatii in astfel de locuri sa sufere in adancul fiintei lor si sa nu mai ocupe inutil parcele din planeta asta din ce in ce mai aglomerata.

| PumpkinDoll explică (pentru anonim_4396):

Ai dreptate, acolo puteau fi puse niste standuri cu vata de ahar sau inghetata cu gust de guma si mashmellos(stiu ca n am scris bine)