| Nemes_Anamaria_1990 a întrebat:

Ce lucruri n-ați vrea sa faceti/încercați niciodata in viata voastra?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nas da limbi la una

| Drimmero a răspuns:

Sa mor, asta n-as vrea sa experimentez vreodata, dar nu tine de mine.

Acum vorbind de lucruri realiste, n-as tine cu alta echipa vreodata, nu as as incerca cu barbatii o apropierea prea fizica cum e la moda mai nou, nu mi-as schimba sexul vreodata fiind prea multumit cu ceea ce sunt... exemplele pot continua.

| Mosotti a răspuns:

Sa sarut pe gura.

| Andreeush a răspuns:

Eu până acum nu am fumat și nici nu am consumat droguri și nici nu vreau să încerc.

| SilentRain a răspuns:

Nu a-și vrea sa încerc coronavirus

| gemeni6226 a răspuns:

Nu as vrea sa lucrez sau sa stau in spital, nu as dori sa fiu bolnava nicioadata, nu as vrea nimic din ceea ce exista in filmele de groaza.As dori numai ce e frumos si placut.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Cred ca ar fi sa o i-au pe nevastamea si sa fac acelasi lucru pe care la facut mesterul Manole cu sotia lui Ana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucruri care mi-ar pune (prea mult) sănătatea, poate chiar şi viaţa în pericol.

| laviniaaaaaaaaa a răspuns:

N-aș vrea niciodată să încerc să fumez, să mă droghez, consum alcool, să fur.