| Amegadaisuki a întrebat:

Ce lucruri vechi va place sa pastrati? big grin

24 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Diverse obiecte care sunt oarecum importante pentru mine.
De exemplu?
Pai ar fi un urs gigant *albastru* de plus pe care mi l-a cumparat bunicul meu *mort in urma cu 2 ani* inainte de a ma naste. Este o amintire frumoasa, intelegi si tu. In rest am aruncat sau am donat absolut toate lucrurile vechi, inutile...

| Amegadaisuki explică (pentru RainmakerX):

Respect big grin

| RainmakerX a răspuns (pentru Amegadaisuki):

Merci! Ma bucur ca esti de acord cu mine...pur si simplu, ma simt mai bine sa donez jucariile la acele campanii de colectare de Craciun... poate ca asa o sa se bucure cineva de ele, eu oricum le-as arunca sau pur si simplu le-as pune pe cine stie unde ca sa nu se vada.

| Amegadaisuki explică (pentru RainmakerX):

laughing)) da stiu ce zici big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desenele. Am de când eram intr-a 6-a

| Amegadaisuki explică (pentru anonim_4396):

Am o intrebare esti fata sau baiat sau esti baiat si SUCK este gay? big grin

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, eu am o colectie de telefoane vechi laughing Si avioane

| Amegadaisuki explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Wow esti unicat aa stai glumeam nu esti singurul

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru Amegadaisuki):

happy Multumesc, cunosc sentimentul laughing

| Cσcσ a răspuns:

Eu nu pastrez lucruri vechi. Poate doar jucariile cu care ma jucam cand eram mica. Aveam mii de jucarii, insa nu-mi placea sa ma joc decat cu un trenulet (pe el l-am pastrat), era singura jucarie cu care ma jucam mai mult de 5 minute.

| Resurrection a răspuns:

Bautura, caci se face mai buna odata cu timpul.
Si ziarele, sa imi reamintesc de vremea de atunci.

| NikolasXD a răspuns:

Am telefoane vechi, camere, reviste etc

| Coquina a răspuns:

Parul meu pubian.
trezeste in mine instinctul dominator, sa mi-l aplic pe cei neparosi, sa-i fac barbati.

| Amegadaisuki explică (pentru Coquina):

laughing)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

| Coquina a răspuns (pentru Amegadaisuki):

Valeii cate paranteze, ori le-ai pus intentionat sa-mi arati ca nu esti un barbat adevarat ca sa te domin si sa-mi pun blana pe tine, ori chiar adopti aceasta balmajeala ca echivalent al rasului.
tind sa cred ca e a doua.
mi-as pune blana pe tine, dar sorry, ii domin doar pe cei nebalmajiti.

| Amegadaisuki explică (pentru Coquina):

Doamne esti Nu am cuvinte sa te descriu cred ca minunata laughing)

| Coquina a răspuns (pentru Amegadaisuki):

Nu te mai concentra sa-mi gasesti alte complimente...ca se simte fumul de creier incins pana aici.
sau ard astia iar gunoiul printre blocuri? meh, nu se cunoaste diferenta, miroase la fel.

| Amegadaisuki explică (pentru Coquina):

Acum esti rea laughing)) imi place laughing)

| OohAnamaria a răspuns:

Eu pastrez orice(chiar orice) crezand ca pe viitor o sa-mi foloseasca, dar de cele mai multe ori arunca mama acele lucrurile pentru ca eu nu pot. Sper ca pe viitor sa scap de acest obicei.

| Amegadaisuki explică (pentru OohAnamaria):

laughing)))) big grin

| OohAnamaria a răspuns (pentru Amegadaisuki):

Nu rade.Asta e o problema.Am o camera plina cu lucruri, majoritatea nefolositoare, dar nu vreau sa le arunc. Poate odata o sa-mi foloseasca...(Cand o sa zboare porcii sigur!)