| Superior a întrebat:

Ce ma amuza userul BatatorDeCovoare :) Ieri am pus o intrebare chiar buna zic eu, si el vine cu asta :) http://imgur.com/a/HfCKY. De asemenea am zis ceva despre extraterestrii, el vine iar sa zica ceva ce nu are legatura cu subiectul si http://imgur.com/a/qU57x. Sincer credeam ca e un tip de treaba,chiar daca intr-o intrebare pusa pirateriei ma contraziceam cu el, nu credeam ca ar putea fi genul asta de om care sa tina pica pe tine ca te-ai contrazis cu el pe un subiect. Si ma mai face pe mine "mic analfabet". De ce trebuie sa existe persoane de genul?

47 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Si tu stai sa te uiti la ala ce tasteaza? vezi-ti de treaba ca oricum n-are o viata,, stie doar sa se ia de unul si de altul, sunt satul de 'zmei' d-astia care se cred perfecti, astia care critica pe oricine din orice sunt oamenii cu cele mai mari defecte

| Drimmero a răspuns:

Cumpara-ti o viata sociala, ai mare nevoie de una, cat despre argatii tai, sa-si astepte randul, le voi da atentie sufiecienta putin mai tarziu, sa plimbe ursul, e necesar/

| T0T a răspuns:

Omul ține pică și luni de zile, cazul meu, iar oricând are ocazia arată acest lucru. Oricum, o fi el cum o fi, dar în cazul ăsta are dreptate. Nu e departe de nivelul de frustrare pe care l-ai etalat și tu aici. Și el obișnuia să menționeze prin întrebările sale alți useri ca să îi jignească. Însă ca nivel intelectual te face destul de lejer. Întrebarea aia chiar a fost una cretină.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Mai du-te in Anglia,, atentate si in Londra, dar si in Manchester in ultimul timp, eu care aveam planuri mari pentru a merge acolo, dar totul mi-a luat cheful cand deschis si eu stirile si tot ce vad este doar sange de oameni nevinovati.

| Superior explică (pentru T0T):

Daca creierele ar avea nume ca procesoarele (i3, i5, i7, FX6300, RX8350,FX4350,etc),creierul meu s-ar afla in top 3 creiere inteligente, sa stii. Eu macar incerc sa inteleg fiecare om, dar unii nu ai ce face cu ei. As putea schimba lumea doar fiind presedinte al Romaniei (radeti voi, va las sa radeti happy )

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Da, îmi bag ceva în ei de nenorociți. Ăștia ar trebui rași din Europa. Bine că sunt primiți cu căldură și nimeni nu face nimic după ce se tot întâmplă. Azi după ce am aflat chiar mi-a făcut nervi situația.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Problema este la conducere, e un complot si un teatru mare la mijloc,, tu ca cetatean nu te poti opune, doar cu gandirea o poti face, ca in rest prostii care se cred destepti fac asta pentru tine...
Uite ce face banul din om, interesele sunt mai importante decat omenia si pacea, se pare, apoi se mira tolerantii musulmanizatilor de ce toti sunt impotriva lor, pai uite dovada, au rupt Europa in 2 in cativa ani, dar ei continua sa fie 'proud', ne meritam soarta,, suntem doar jucariile lor

| Coquinnnna a răspuns (pentru Drimmero):

Atentatul a avut loc la un concert ariana grande, iar cine asculta asa ceva merita sa moara. La mai multe bombe din astea si la meciurile de fotbal, unde se strang toate maimutele oligofrene ca tine. Duamne ajuta!

Petarda dreacu'.

hai du-te sa explodeze o bomba cu sperma in fundul tau.
Boom shaka la kakka.

| T0T a răspuns (pentru Superior):

Un președinte trebuie să fie diplomat iar tu duci gravă lipsă de diplomație.

| Drimmero a răspuns (pentru Coquinnnna):

O fi muzica aia de cea mai joasa speta, dar nu ai dreptul sa te legi de muzica unui om,, uscaciuneo!
Stai tu fara grija, nu ai tu scoala la cata cultura avem noi microbistii, nu te duce pe tine bibilica cum ne duce pe noi,, au fost atentate si prin fotbal, daca nu se pun securitati mult mai mari, va fi atacat grav si acest sport, din pacate, deoarece exista si oameni prosti pe lume/
Cum te mai suporta pamantul?

| minrest a răspuns (pentru Superior):

Asta e delirul grandorii, fratele meu. La cat intelegi tu din politica, care credeai ca va incepe razboiul din cauza bombardarii din Siria decisa de Trump, si crezi in pericolul extraterestru, ai schimba lumea, dar nu in bine.

| T0T a răspuns:

Eu cred că diplomația ar fi o dovadă de inteligență, iar exprimarea la fel. E ușor să gândești atât de simplist, ești copil.

| Superior explică (pentru T0T):

De Iohannis nu zic nimic momentan, dar Basescu ti s-a parut inteligent? Crede-ma am diplomatie, dar nu o folosesc decat in momente ce necesita asta, in schimb vorbesc cum mi-e mai usor.

| T0T a răspuns (pentru Superior):

Băsescu a fost foarte inteligent, dar doar pentru a își satisface propria bunăstare, nu și a țării.

| Superior explică:

Ce ****** vrei ma?

| deeeaqq a răspuns:

Eu îl înțeleg... s-a plictisit să bată covoare şi a intrat special pe TPU să te corecteze pe tine.
Data viitoare trebuie să-i tăiem capul, că na, nu suportăm să ne corecteze cineva.

| 393Dan a răspuns:

Chiar daca si sa tina pica, s-o tina la ei si sa nu imprastie negativism peste tot pe unde calci.

| CdeMetal a răspuns:

Hai să-l ardem pe rug pentru că te-a corectat.
E tot vina lui că ești analfabet.

| Superior explică (pentru CdeMetal):

N-ai inteles absolut nimic, cred ca esti specia lui...

| CdeMetal a răspuns (pentru Superior):

Măcar nu sunt specia ta.

| Superior explică (pentru CdeMetal):

Stii vorba aia... "Sunt prost, dar cand ma uit in jur prind curaj,"

| CdeMetal a răspuns (pentru Superior):

Poate că sunt eu mai prost decât tine, dar măcar scriu corect și nu mă bag in discuții despre care n-am habar.
Dacă nu-ți place școala marș la muncă, că nu te ține mă-ta toată viața pe salariul ala de profesoară.

Răspuns utilizator avertizat
| Superior explică (pentru CdeMetal):

Stii ceva? Voi radeti de mine ca sunt diferit,darrrr eu rad de voi ca suntetit toti la fel happy. "nu mă bag in discuții despre care n-am habar",ai facut exact opusul acum. Daca pentru un "i" sunt analfabet functional, atunci meritati toti o palma. Si scoala nu-mi place ca e prost organizata si incarcata, daca si doamna mea de biologie care este si de fizica, si de chimie, care a obtinut premiul intai pe sectorul 4 din Bucuresti spune ce zic eu,dar adauga ca "asta e,nu avem ce face" si vin cativa ratati ca voi sa-si bata **** de tot. Ok, nu sunteti de acord dar apelati la jignire, sunteti implusivi, nu aveti pic de rationament. Stai calm ca o sa si muncesc, parca vezi ca voi ve-ti lua salariile de la mine. Stii cat castiga mama ca profesora? 3000-4000 de lei.

Răspuns utilizator avertizat
| CdeMetal a răspuns (pentru Superior):

Bhn ma esth difherit sho sunt difherytht akmaha haha

| CdeMetal a răspuns (pentru KoroSensei):

Măcar nu sufăr de prostie și nu postez cancer auditiv pe Youtube.
Eu doar mi-am spus părerea.

Răspuns utilizator avertizat
| CdeMetal a răspuns (pentru KoroSensei):

De unde știi tu ce ascult eu?
Te-ai enervat, mă cancerel?

Răspuns utilizator avertizat
| HarukoMariusDaniel a răspuns:

Nu ai cum sa fii geniu al literaturii si sa te comporti ca o marioneta... laughing
Cititul te elibereaza...

| minrest a răspuns (pentru HarukoMariusDaniel):

Asta in orice caz. Si nu numai atat.

| DroIja a răspuns:

AlexGamer, un mic sfat pentru tine, pentru că sunt eu drăguță: când vezi un avatar cu Doctor House, fugi! Fugi cât poți, pentru că ai de a face cu un idiot... sau un puști cu bășini la cap. În nouăzeci și nouă la sută din cazuri.
Nu-mi mulțumi!

Răspuns utilizator avertizat