| anonim_4396 a întrebat:

Ce mă sfatuiti sa fac:
1- am 400 de lei si un Samsung j7 2016, aș vrea sa amanetez telefonul ca sa-mi cumpar un j4+2018 și să mai strâng bani ca să-mi repar laptopul.
2- Să pastrez Samsung j7 2016 și cu cei 400 de lei sa-mi scot de la amanet Vodafone smart N9 și de restul banilor sa-mi repar laptopul.

Răspuns Câştigător
| TheCaliptus35 a răspuns:

Eu as merge pe cea de a doua varianta.Telefonul(J7) banuiesc ca este intr o stare destul de buna.Neamanetandu-l pe acesta, te poti bucura si de laptop si de N9 din moment ce crezi ca iti ajung banii laughing.