| mentholinks a întrebat:

Ce mai faceti? Ce ganduri inalte va mai circula prin creier?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Care realitate este adevarata?, am visat ca treceam prin mai multe realități diferite, nu știam care e cea reala, noi nu stim inca nimic, sunt multe de aflat

| mentholinks explică (pentru RAY):

Si eu visez aproape in fiecare noapte in ultimul timp realitati diferite.

| RAY a răspuns (pentru mentholinks):

Nu ai ajuns la nivelul ala, nu are rost sa minti

| mentholinks explică (pentru RAY):

Lol.

| Mosotti a răspuns:

Aveam o profa de mate in liceu f severa si avea o autoritate puternica, era cam rea, mereu aveam in creier o intrebare, cum era ea cand era la liceu, si gandul asta imi trece si acum prin minte

Era la fel? Sau era de treaba? Sau era nesuferita si la 15 ani?!

Cand am facut eu liceul avea 51-55 ani, iar 14 ani avea in anul 1955 cand a inceput liceul.

| SilentRain a răspuns:

Uite pe aici
Tu ce mai faci Gogule, nu te-am mai văzut de mult
Tot pe legale?

| mentholinks explică (pentru SilentRain):

Fusem suspendat. Mi-ar prinde bine ceva droguri acum dar nu e bani.

| SilentRain a răspuns (pentru mentholinks):

Nici pe discord nu ai mai fost
Tot nu ai găsit job, al naibii cu pandemia asta

| mentholinks explică (pentru SilentRain):

Am gasit, cred ca saptamana viitoare imi face contract.

| mentholinks explică (pentru SilentRain):

Pai mi-am luat un telefon mai prost decat cel vechi si nu am mai instalat Discord. Tu ce ai mai facut?

| SilentRain a răspuns (pentru mentholinks):

Mișto, sper sa îți meargă bine
Nu prea am făcut prea multe

| Apokales a răspuns:

Ma gandesc sa fac putina miscare, ma oftic ca nu pot bea o bere pentru ca sunt pe antibiotic. Chestii d-astea. Tu ce mai faci?