| SilentRain a întrebat:

Ce mai faceti?
Cum a fost ziua voastra astazi?

13 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Faina. Am terminat sesiunea, am dormit, am mers pe la 12 noaptea în celalalt cartier pe jos în papuci de casa, fără pantaloni sa mi iau țigări la bucata și acum îmi savurez momentele de singurătate pe TPU

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Sunt trista ca mi-a dat ignore RAY crying(((

| SilentRain explică (pentru supadeceapa):

Si Pe mine rolling on the floor

| supadeceapa a răspuns (pentru SilentRain):

Eu doar l-am intrebat de ce e asa suparat azi sad
Cu ce am gresit in viata?

| SilentRain explică (pentru supadeceapa):

Asa e Ray, O sa II treaca
Si Te cauta el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare faină, am adormit pe la 3, m-am trezit la 6, am crezut că e 9 februarie (adică azi).M-am trezit pe la 9 şi m-am speriat, am crezut că a murit soarele, nu se mai face zi, va fi doar noapte.Eu aşteptam dimineaţa aşa că am adormit din nou, m-am sculat la 11 şi mă miram, e ora 11 ziua, dar afară e noapte, dar de fapt eu am adormit ziua la 3 şi m-am sculat noapte, la început am crezut că m-am culcat la 3 noaptea, aşa că aşteptam dimineaţa.Pa laughing)

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

A fost o zi superbă.

| VictorJulien a răspuns:

Naspa,ca de obicei

| syd2 a răspuns (pentru VictorJulien):

Credeam ca o duci bine

| VictorJulien a răspuns (pentru syd2):

Doar credeai