| anonima4all a întrebat:

Ce mai faceti? cum e inceputul noului an scolar?

7 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

A inceput bine happy
sper sa nu se sfarseasca prost sad

| Cryssy a răspuns:

Buna...Eu fac bine. E bine si cu inceputul anului scolar.

| arysa a răspuns:

A inceput cu o batalie grozava pentru banci...care unde sta... cel putin am castigathee hee.in rest orarul e destul de bun, diriga s-a mai imbunat, colegii tot cum ii stiam au ramas.

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Destul de bine...deja mi s-a programat teza la romanahee hee ...in rest totul e ok...inca nu ii stiu pe toti profii. s-au mai schimbat.La tine cum e?

| Elly4all a răspuns:

Eu zic ca am inceput destul de bine.ma inteleg si cu colegii dar e cam naspa ca avem profesori noi.

| AndreeaDeea56 a răspuns:

A inceput bine.
am niste profesori mai dusi.
si niste cocalari prin clasa...
in rest totul e ok.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac bine, mi-e cam somn happy

prima zi(adica practic a doua) a fost placuta.Atata ca ne-au tinut pana la 1 straight face -bine, orarul era pana la 2, dar vreo 21 din 30, cati suntem, am plecat la 1 laughing

am o materie noua, care mi se pare super (nu-mi vine sa cred ca spun asta tongue)-orarul e destul de lejer...sau macar de la ultimele ore se poate pleca, in caz ca nu mai rezistam psihic laughing

deja au inceput sa ne toace pe creier cu bacu ' straight face