| Welcome.to.my.word a întrebat:

Ce mai faceti? Cum e seara? Sau noaptea.big grinAm cateva intrebari:
1Cine se uita la south pak?happy
2.La ce ora va sculati dimineata (cum faci sa te scoli mai devreme deoarece ma trezesc la ora 12 chiar si 1 si nu mai vreauhee hee )
3.Neata si voua

14 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

1.Nu ma uit la South Park.
2.Ma trezesc in jurul orei 07, 30(ma culc in jurul orei 02, 00.
3.Neata si voua.

| Cryssy a răspuns:

Salut. Eu fac rau. Tu? happy

1) nu ma uit.

2) pe la 10-11, asa.

3) neata

| Helvete a răspuns:

1- Eu ma uit happy love struck
2- Acum, in vacanta, ma trezesc pe la 12-1, fiindca ma culc tarziu, iar cand vreau sa ma trezesc mai devreme pun alarma de la telefon sa sune
3- Neata si tie happy

| Abcfunny a răspuns:

1.Eu
2.pai la 9:30laughing si ma culc pe la 2
3.Neata si tiehappy

| ing. a răspuns:

Bunakiss. Seara asta e superlove struck.
1)Eu ma uit la South Park, e tare raulove struck
2)Ma scol intre orele 11-12, insa daca imi pun ceasul sa sune, ma pot scula mai devreme, sau daca trage mama de mine o jumatate de oralaughing
3)Neata si tiekiss

| lily09 a răspuns:

Pai facem bine...seara e fain...noptea linistita...nu...pai eu de obicei ma trezesc...de sculat poate altii.hahahha...ca sa te trezesti mai devreme, pune pe cineva sa nu te lase sa dormi... o dimineata faina sa ai

| zuzumic a răspuns:

Raspuns la intrebarea 2 ca sa te trezesti de vreme ai o singura varianta in cazul in care nu ai muncit o zi intreaga pune ceasul sa sune la 6 dimineata spala-te pe fata ...bea o cafea... fa orice numai sa nu adormi si in nici un caz sa nu dormi la pranz ...seara vei fi obosita si te vei pune sa dormi mai devreme... si daca procedezi asa macar 2 -3 dimineti ai sa vezi k nu ai sa te mai trezesti tarziu

| Lorenyk a răspuns:

Nu ma uit
si eu ma scol tarziu, cand e necesar sa ma scol devreme pun ceasul sa sune si dupa ce suna el de nebun vreo juma de ora fara sa-l aud, se opreste singur si eu dorm in continuare, sau il opresc si adorm in secunda urmatoare. noroc ca nu locuiesc singura si are cine sa vina sa ma trezeasca dupa ce nu mai suna ceasul.

| aragon18 a răspuns:

1) si eu ma uit la SP, il ador love struck love struck
2)10 jumate-11 big grin
3) neata smug

| blackkrose a răspuns:

Buna.bine mersi de intreb.superba.1eu nu ma uit la aia .insa ma uit la happy tree friendshee hee 2. 7 juma .scoala nene sc laughing. buna dimi si tie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Si eu ma uit, sunt abia pe la sezonul 5 laughing
2. Pe la 10-11. Nici nu vreau sa ma gandesc ca va trebui sa ma trezesc din nou pe la 7-8 ca sa merg la facultate. straight face Ca sa ma scol mai devreme, "reteta" mea e ca ma si culc mai devreme, pe la orele 23-24, in loc de 2-3.
3. Neata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Eu ma uit la South Park!:X
2.Ma trezesc pe la ora 14-15whistling
Si ca sa te trezesti mai devreme...trebuie sa-ti pui ceasul` sa sunelaughinglaughing. Pai sa te culci mai devreme ar fi o idee.nu?confused

| Welcome.to.my.word explică:

Multumescwinking
Sii ce mai faceti?

| Welcome.to.my.word explică:

laughingam incercat sa stii dar ora e aceeasi si daca ma culc la 7laughing