| SilentRain a întrebat:

Ce mai faceti? big grin

Cum a fost ziua voastra astazi?

43 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

O zi ca oricare alta, inca un pas catre sfarsitwinking
Deci, nimic nou sub soare...

| RAY a răspuns:

A fost o zi frumoasa si placuta mie, celui care a creat absolut totul, daca nu va merge bine sa va amintiti mereu de amintirile frumoase, cum credeti ca am suportat eu omenirea? imi amintesc mereu de adam si eva si de noe, solomon, iov, sunt impresionat de cei orbi care vad fericirea in a trai, de cei paralizati care se simt fericiti in fiecare pas facut, nu de cei care se plang de ceea ce nu au si nu aprecieaza ceea ce au

| lilith16 a răspuns (pentru RAY):

Ray, arunca te rog pc-ul si telefonul si te rog eu frumos, încetează ca am obosit eu pentru tine

| RAY a răspuns (pentru lilith16):

Ce se mai schimba omul ca frunza in pom din verde devine galbena

| lilith16 a răspuns (pentru RAY):

Nu victimiza ray, era un sfat si vorbesc serios

| RAY a răspuns (pentru lilith16):

Tu lasa sfaturile pentru tine, nu esti tu in masura sa imi dai mie sfaturi, mai bine ai vedea de viata ta, crede-ma ca nici viitorul tau nu suna bine, mai bine ai vedea de el decat de prezenta mea de pe TPU

| lilith16 a răspuns (pentru RAY):

Okok(((((; daca zici tu ma ray, of, dar nu uita ca eu imi pot schimba viitorul(;

| RAY a răspuns (pentru lilith16):

Viitorul tau este predestinat nu poti schimba nimic, asa ca da poti crede si asta, cei care pun la indoiala ceea ce spune un supus a lui dumnezeu merita omorati cu pietre = citeste biblia

| lilith16 a răspuns (pentru RAY):

E predestinat o pla, tu singur iti faci viitorul dupa ce decizii iei, cum spuneam, eu imi pot schimba viitorul, tu ai pierdut trenul ala

| RAY a răspuns (pentru lilith16):

Vom trai si vom vedea

| lilith16 a răspuns (pentru RAY):

Okok:*

| SilentRain explică (pentru RAY):

Doamne n-ai plecat din Ray încă?

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Inca nu

| SilentRain explică (pentru RAY):

Te mai tine mult?
Nu de alta, dar se sperie lumea laughing)

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Cum sa se sperie lumea de creatorul lor

| SilentRain explică (pentru RAY):

Eu stiam ca esti curvar, dar nu chiar in halul asta
Cati copii ai facut maaaaaaaaa?

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Am facut un barbat apoi o femeie apoi din coasta lui am facut o alta femeie

| SilentRain explică (pentru RAY):

Stiam ca ma înșeli, ai si copii crying((

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

7,6 miliarde

| SilentRain explică (pentru RAY):

Cuuuuuurrrrrrrrrrrrrrvvvvvvoooooooo

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Babaciune tu esti? Cum ai reusit sa ii furi parola ploii?

| SilentRain explică (pentru DoarBogdan):

Nu sunt baba bre ' laughing)

| DoarBogdan a răspuns (pentru SilentRain):

Asta ar spune si ea.

| SilentRain explică (pentru DoarBogdan):

laughing)
De unde stiu eu ca tu esti Bogdan. hmmmmn daca esti altcineva...
CristiDinBucuresti tu esti?

| Celcestietot a răspuns:

Ce ai ma RAY? Daca spuneam eu asta, ma faceai fanatic...

| TristanTzara a răspuns (pentru Celcestietot):

Agnosticul e prieten cu creștinul și ateul se crede Dumnezeu.
Cu adevărat trăim în vremurile de pe urmă! laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru TristanTzara):

Cine a spus sa nu fim prieteni unii cu altii? Ba chiar Iisus a spus sa ne iubim unii pe altii! Fiecare primeste ce isi seamana. Daca el se crede Dumnezeu, nu are decat, nu este viata mea.

| RAY a răspuns (pentru TristanTzara):

Pe internet esti cine vrei tu

| Frank51 a răspuns:

Iti dai seama ca nimeni nu o sa iti spuna ca a facut ceva banal, toti fac lucruri marete.

| SilentRain explică (pentru Frank51):

Clar,nu mai eu sunt un simpul muritor de rand

| Sofer a răspuns:

Somn si oboseala.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

M-am răcit, toată ziua am tușit, și am tușit, și am tușit...

| SilentRain explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Oh,ce nasol

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Cum e clasa a 8-a?

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

I feel so strange

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Obositoare

| UnholySaint a răspuns:

Nasoala.

| SilentRain explică (pentru UnholySaint):

Păi ce ai pățit Cristi?

| UnholySaint a răspuns (pentru SilentRain):

Nimic special, munca multa, oboseala psihica, apatie, chestii din astea.

| SilentRain explică (pentru UnholySaint):

Stiu cum e, asculta putina muzica poate ajuta
Ziua aproape sa încheiat, capul sus maine o iei de la capăt big grin

| UnholySaint a răspuns (pentru SilentRain):

Mersi happy

| SilentRain explică (pentru UnholySaint):

N-ai ai pentru ce, o seară faină iti doresc

| SnoopyRoCR a răspuns:

Foarte tare, cred ca am racit.