| ubyta a întrebat:

Ce mai faceti? eu acum m-am intors din Irlanda...

Răspuns Câştigător
| denisa_2911 a răspuns:

Pai uite acum am venit de la scoala... oooofff grea a fost ziua de azi...crying...auzi cum a fost in irlanda, ca am fost tot ocupata si nu am putut sa te sun...happy... o zi buna scumpohappy. pup...

8 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Bine ai revenit, te asteptam!

| Barajag a răspuns:

Bine ai revenit, te-ai simtit bine in Irlanda?

| hândel a răspuns:

Bine draguta! Uite, si eu p'aici. Tocmai ce m-am intors de la veceu, dar nu ma-ntreba cum a fost acolo, ca nu vreau sa-mi amintesc. La tine sper c-a fost mai bine.hee hee

kratos
| kratos a răspuns:

Ascultam muzica si ajutam lumea pe TPU! Cum a fost in Irlanda? De ce tocmai acolo?

| Gabystelistu95 a răspuns:

Buna draga, cum a fost?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Acum o oră am ajuns de la București de la mama mea de la spital, am spălat rufele ei murdare, mă pregătesc pentru ziua de mâine (am mult de lucru la serviciu), iar după-amiază fug din nou la București cu schimburi pentru iubita mea mămică bolnăvioară.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haha,
mai incet cu laudahappy