| cosmin986522 a întrebat:

Ce mai stiti de ACTA sunt sanse sa se aprobe sau nu iar daca da youtube, facebook, twiter etc nu o sa mai fie? Eu sincer nu cred ca se vor inchide

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

S-a desfiintat legea de mult.

| Apache a răspuns (pentru mgtow):

Ba nu s-a desfintat...doar a stagnat
Unele tari europene au semnat tratatul...dar a fost oprit de parlamentul european care au considerat acest act ca un abuz!
Totusi inca nu s-a desfintat...el inca exista si soarta lui se va decide la vara!
Probabil ca nu va trece fiindca opozitia oamenilor a fost puternica...dar actul inca exista, deci orice e posibil