| SilentRain a întrebat:

Ce melodia ascultați în momentul asta?

Cum a fost ziua voastră azi?

19 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Https://youtu.be/JRWox-i6aAk
Ziua mea a fost obositoare. Cum a fost ziua ta?

| SilentRain explică (pentru AshuraElric):

Oribila, am băut alcool pentru prima data

| Endoryus a răspuns (pentru GirlOnline81):

Ce va place la melodia aia? Zic la plural ca o da cam toata ziua pe Heart (radio) si deja ma ia cu dureri de cap cand o aud. Presupun ca le place la multi de o da asa de des.

| GirlOnline81 a răspuns (pentru Endoryus):

Ceva din vocea lui ma sensibilizeaza enorm happy.

| Endoryus a răspuns (pentru GirlOnline81):

Daca vorbeai despre melodia asta, mai intelegeam.
https://www.youtube.com/watch?v=bCuhuePlP8o
Cand ascult melodia aia mi se pare mereu ca vorbeste timidul ala din fundul clasei care ii tremura picioarele sa se duca la fata de care ii place sa ii zica 2 vorbe..Cat despre cea data de mine, a trebuit sa vad videoul sa imi dau seama care e treaba de fapt. Ce sa mai zic ca baiatul care canta are doar 22 de ani. Bravo lui.

| GirlOnline81 a răspuns (pentru Endoryus):

Sper ca intentia ta nu a fost sa ma sensibilizez si mai tare tongue.
Dar da, superba voce!

| Endoryus a răspuns (pentru GirlOnline81):

Haios fel ai de a recompensa omul ca iti recomanda o melodie frumoasa sad

| GirlOnline81 a răspuns (pentru Endoryus):

Prima parte a fost o gluma, Endoryus. A fost un "multumesc" pentru recomandarea ta happy

| MariaEcaterina99Y a răspuns:

Momentan? Nu ascult nicio melodie. ‘)) Iar ziua mea a fost buna. Am invatat pentru bac, puțin stres intr-adevăr. A naibii de stres! ‘))