| SilentRain a întrebat:

Ce melodie ascultaț la ora asta?

50 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Yngwie Malmsteen-I'm My Own Enemy
https://www.youtube.com/watch?v=OrYxKSiJpu4

| SilentRain explică (pentru RAY):

Ferească Sfântu'ai turbat
Du-te și fa ceva înainte sa violezi pisica vecinilor
laughing)

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Sa inteleg ca esti asexuala?

| SilentRain explică (pentru RAY):

Categoric nu sunt turbata laughing)

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Plin de asexuale pe TPU, plato e regele vostru laughing

| SilentRain explică (pentru RAY):

Aaaa 'gelos?
Te lasă Plato*băiat-finut-dragut* fără harem

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Doamne fereste i le las lui toate, ce sa fac cu asexuale?

| SilentRain explică (pentru RAY):

Ma gândesc ca îs mai bune de cât pisicile vecinilor... mno acum tu mai faci și pretenti

Tu ai vrea sa te violeze fetele asa din senin laughing)

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Ce fantezi ai femeie ma trimiti la pisici in loc sa faci o donatie sa merg la una reala

| SilentRain explică (pentru RAY):

Csf n-ai csf, e sărăcie, iți dau tichete de masa laughing)

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Omule anii trec si trebuie sa faci ceva cu viata ta monotona nu sa stai in zona ta

| SilentRain explică (pentru RAY):

De parca eu nu știu, nu am opțiuni și nici nu mai chinui sa caut

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Resmenarea este cel mai mare cancer al omului

| SilentRain explică (pentru RAY):

Cat sa mai lupți când tot universul e împotriva ta, ma tot zbat de ceva ani îs bătrână am obosit

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Tot universul =nu dramatiza, noi suntem singuri care ne punem granite intre noi si alti, nu ai incercat nimic, tot stai ascunsa acolo, plus ca ai cerut parerea de la niste asociali care ti au spus ca daca vb cu cineva te ucide =paranoia in masa

| SilentRain explică (pentru RAY):

Nu dramatizez, în viata unii au probleme cu adevărat serioase
Acolo cautam doar o părere, nu te ucide doar ca e posibil sa dai peste idioți, nu vreau sa aud cretini la telefon
Pentru mine "talentul" meu de socializare nu e o problem enorma, alta e beleau
Știu rezolvarea la "problema" asta, deci nu e o problema

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Sunt curios cat de serioase,ai cancer,esti oarba,sursa, muta, handicapata, redardata eu vad ca nu esti, desi sunt scuze imaginare

| SilentRain explică (pentru RAY):

Ași vrea eu sa fie imaginare
Ai fost pe aproape

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Nu cred ca te regasesti acolo in lista

| SilentRain explică (pentru RAY):

Eu n-aș paria pe asta
Baaaaa tu vezi cât e ceasul, du-te și culcate ca mâine o sa dormi în picioare... aaaa stai asta pățesc doar eu straight face
Bletemati sa fie cei ce lucrează ca Pfa

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Cine te pune sa nu dormi, e ora 3 dimineata

| SilentRain explică (pentru RAY):

Tu ești de vina, ma ții ocupata. E nu mai vina ta mereu
Toate relele din lume, sunt nu mai din vina ta

Uite acum tu dormi și eu muncesc

| sadrian46 a răspuns (pentru SilentRain):

Vezi dară, fratele nostru RAY te ia cu amor, amor, are el un fix cu sexul și amorul, eu zic să nu îl trimiți la vecini, că se dă la vecina, și la pisica ei, după ce o termină pe vecină.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Muzica stelelor, cum se mișcă pe cer.

| SilentRain explică (pentru sadrian46):

Tu auzi pana în afara atmosferei, nu știam ca ai urechi atât de mari laughing)

| sadrian46 a răspuns (pentru SilentRain):

Nu urechi, ci un radar, care este tot un fel de ureche. Te vede și pe tine că nu ai somn.

| SilentRain explică (pentru sadrian46):

De unde ști tu ca nu am somn, aaaa? Ca poate am și îl țin închis în mașină de spălat rufe

| sadrian46 a răspuns (pentru SilentRain):

Simt cu urechile alea care ajung până la stele.
Tu poți fi una din ele.
O stea căzătoare.

| SilentRain explică (pentru sadrian46):

Eu sunt ploaia morți, sunt haosul liniștit
Stelele nu sunt demne de mine
Cât despre urechile tale... ai grija sa nu le prindă cineva în ușă

| sadrian46 a răspuns (pentru SilentRain):

Meriți un răspuns mai lung ca urechile mele, îl vei avea.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Insomnium - Nocturne. Dupa care voi asculta restul albumului (Since the Day It All Came Down, 2004).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una.

| OrdanKarris a răspuns:

E-mantra - The boatman

| IonutCG90 a răspuns:

"asculț" o melodie mai târziu, e 16.40 așadar "ora asta" cred că se pune până la 17.00, așadar am 20 minute timp de respiro să asculț ploaia silențioasă.

| SilentRain explică (pentru IonutCG90):

E grele matamaticile rolling on the floor)
Mi-ai blocat telefonul cu urmarit-ul tău, îmi dai 5 lei pentru treaba asta rolling on the floor

| IonutCG90 a răspuns (pentru SilentRain):

Mută-te pe PC, pentru Ion aș face orice. M-aș întrupa în SIlent Rain și i-aș face o vizită chiar(Majoră fiind). Asta ascult, poftim:
https://www.youtube.com/watch?v=llb2NrxE-Bo
Să nu zicem c-a trecut ora fără să ascult o muzică.
P.S.: Cum vrei să-ți dau banii? Hai la mine. Îți plătesc și drumu :D(care probabil e de 5-10 ori mai mult decât 5 lei) Nici nu mă lasă banca să-ți trimit doar 5 lei, ei ce mai câștigă? :P

| dbigiu84 a răspuns:

E o muzica bravisimo cum s-ar zice ( e de **** ) dar daca o asculti nu o sa te mai poti opri;)) asta daca nu inchizi muzica inainte sa inceapa.
https://www.youtube.com/watch?v=llYRFDkhE7M

| Nevix a răspuns:

My demons