| anonim_4396 a întrebat:

Ce melodie ascultati acum? Si unde a disparut SilentRain regina intrebarilor despre muzica?

11 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=a6QofHdNRqg
https://www.youtube.com/watch?v=yvCqZ3kPOJ4

Imi dau astea o energie, mai ales ca le ascult pe repeat si la maxim, rip timpane dar merita. Ia da niste melodii faine si tu.
Legat de silent, eh, are ceva problema, cunosc oarecum situatia, nu-i da hate sau ceva, chiar e o persoana foarte ok

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

De aia nu dormi laughing

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

'Cafeaua din casti', tu fa cumva sa-ti reglezi programul daca nu esti obisnuita asa, nu e sanatos.

Poti da niste melodii? Ceva bubuiala daca stii, sau ceva mai soft

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Https://youtu.be/QofNyoUQZO4

| Jus7t a răspuns:

Mereu când pui o întrebare îmi apare notificarea peste câteva ore nu știu de ce.

Nu ascult acum, am ascultat o melodie mai veche acum ceva timp care mi-a plăcut https://m.youtube.com/watch?v=8lyiymVtIeM
Înainte de asta am ascultat ceva rap mai agresiv așa, nu cred ca ti ar plăcea.

asculți ceva acum?

| anonim_4396 explică (pentru Jus7t):

Pentru că am fost suspendată acum un an și a rămas așa. Am scris la TPU sper să rezolve că și eu m-am săturat

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Scrie-le iar, iar si iar, dupa ce-mi trecuse suspendarea nu mai puteam da voturi si ramaneam asa daca nu le scriam, cred ca dupa 3 ani s-a rezolvat.

'Odegaard' il cheama pe un fotbalist norvegian, asta e un trollache, il stiu de ceva timp pe aici

| Ødegaard a răspuns:

Eu ascult vocea inimii

| anonim_4396 explică (pentru Ødegaard):

Ce înseamnă numele tău

| Ødegaard a răspuns (pentru anonim_4396):

Un nume de fotbalist, a răspuns fetița în locul meu