| anonim_4396 a întrebat:

Ce melodie asculti in acest moment TPU?

https://www.youtube.com/watch?v=4B_iJDriKFA

Răspuns Câştigător
| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

La cum ii merge gura aia imi aminteste de "Rap God" a lui Eminem laughing. Hmm. Imi place domne. E bine, am 2 melodii acum de la ei. Asta si Demons.

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

:)) Nu stiu, asta am gasit-o in tendinte.
Preferatele mele de la ei sunt:
1. https://www.youtube.com/watch?v=ktvTqknDobU
2. https://www.youtube.com/watch?v=4ht80uzIhNs
3. https://www.youtube.com/watch?v=7wtfhZwyrcc

Bine, acum nici nu le-am ascultat pe toate de la ei :))

| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

Hmm.Nu imi place nici una laughing. La prima Imi place doar tipa ( Alexandra ) e frumusete pura. De cand am vazut/o in White collar si in True Detective mi/a furat inima laughing.

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor Gusturile nu se discuta.
Si ca tot veni vorba de inima, si mie era sa-mi fure azi una inima, dar deocamdata mi-a ramas doar in minte tipa laughing

| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

Iaaaaaa. Detaliaza domnu, te rog chiar laughing. In privat daca nu vrei aici. Chiar sunt curios laughing

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi faceam si eu veacul printr-un targ auto, stateam si eu pe acolo vegheam o masina, cand o observ pe ea, discuta cu o femeie mai in varsta, langa un stand cu ceva carti gratis (corupere religioasa laughing )
Ea era o tipa bruneta, inalta, cu ceva bucle, palarie pe cap, palton, ceva ghete, bine poate nu era chiar asa imbracata, dar era ceva asemanator, cert e ca avea o privire foarte intensiva, avea niste ochii, foarte... speciali, nu stiu, nici nu le stiu culoarea, era ceva de un albastru foarte deschis, spre grii, si ii citeam bunatatea pe fata.
Pazeam oportunitatea perfecta sa ma bag in seama cu ea, eventual sa-i cer un selfie, si intr-un moment de neatentie, a disparut.
End of storry laughing

PS:Intentionez sa merg si saptamana urmatoare, sa vad daca va aparea tot acolo.
(Se spune ca, criminalii, se intorc mereu la locul crimei, eh, poate asa se va intampla si aici).

| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

Aaaa. Pai asta sfarsit trist nu porcaria aia de TItanic laughing. Fii mai pe faza data viitoare. Ah, ochi albastrii. Moartea mea. Daca e si blonda, pff. Putin aiurea partea cu selfie, dar vezi tu ce faci data viitoare. Astept update : ).

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Aiurea sau nu, ceva tot trebuia sa obtin de la ea laughing
Macar atat sa am, o poza cu care sa dorm sub perna rolling on the floor

Am avut "crush" pe una blonda cu ochii albastrii laughing s-a terminat cu block rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

Asta e, nu e mereu cum vrem. Si eu as fi vrut o blonda cu ochi albastrii dar nu am nimerit. FOsta era blonda dar ochi caprui. Actuala era bruneta dar s/a vopsit blond, si are ochii verzi. Bine macar ca e inalta. Imi plac astea mai inalte, peste 170.
Ps/ Haios rau acel block rolling on the floor

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Mare adevar "tastezi" laughing

Acum ca ma gandesc, tipa de care ziceam mai sus, seamana cu o fosta colega, nu stiu ce se intampla, dar parca in ultimul timp trecutul ma urmareste in incercarea de a-mi transmite un mesaj. Acel mesaj e: "Uite ce ai pierdut fraiere" laughing

17 răspunsuri:
| anonim_4396 explică (pentru Bacemi):

Doamne ce urasc melodia asta. E preferata mamei mele, dar mie mi se face scarba de fiecare data cand o aud laughing.

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Valeu. Eram in primul an de liceu cand a iesit melodia asta laughing. De atunci nu am mai ascultat/o

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici eu nu am mai ascultat o de mult timp