| anonim_4396 a întrebat:

Ce melodie asculti in acest moment TPU?

https://www.youtube.com/watch?v=RKvd4tMkFHc

Răspuns Câştigător
| anonim_4396 explică (pentru m1dn1gh7):

Foarte, foarte frumoasa melodia.

51 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=Foi0m8rwEjY
urmeaza filme de groaza toata noaptea, in caz ca i pasa cuiva

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Haios inceputul nu am ce zice.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt amuzanti cei de la Noaptea Tarziu https://www.youtube.com/watch?v=_mg8_w3HXfA

| Drimmero a răspuns:

Https://m.youtube.com/watch?v=2aJUnltwsqs

Ps Ignora titlul si videoclipul, genul asta de melodii imi plac mie!

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Aveti aceeasi melodie thinking

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine are aceeasi melodie cu cine?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Tu cu Golden

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici intr-un caz, am ascultat melodia ei si nu au treaba una cu alta.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Ai dat copy/paste la melodia mea?rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

'Arsenal-Bayern promo' iti suna cumva a Skillet-Awake and Alive?))))))

Cred ca are urechile astupate Brokenica asta, numai asemanatoare nu sunt melodiile astea!

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Eu zic sa te uiți mai bine la linkul tau și la al meu. laughing)

| anonim_4396 explică (pentru GoldenZenith):

Sunt eu tampit sau ala? Eu vad acelasi link.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Mai eu vad acelasi link. E vreun bug sau esti tu paralel cu internetul? laughing

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Bwhahahahaha...poftim neatentia mea, sa dea dracii, acum am vazut si eu, stii care e faza? am ascultat melodia ei si am incurcat link-urile, am si eu momentele mele de pr0stie.

https://www.youtube.com/watch?v=PU44DVpQp9U

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Greseala mea a fost sa-ti ascult melodia si din neatentie sa bag link-ul tau, sunt cu capul in nori.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Vai, vai.

| GoldenZenith a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor o fi îndrăgostit.

| Speed99 a răspuns (pentru GoldenZenith):

E mort dupa tine, fato. Do something, don't just stand there!

| GoldenZenith a răspuns (pentru Speed99):

Cum ai înțeles tu prin faptul că a încurcat niste linkuri, că e "mort" după mine? laughing

P.s kiiiiiill me!

| Speed99 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Nu e doar asta, au fost mai multe semnale si-n trecut. E evident ca te admira. smug Hai Goldie, nu-mi spune ca tu nu ai observat asta. You're like... his female senpai or smth.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Speed99):

Eu observ foarte multe lucruri.batting eyelashes
I adore you, Speedy! laughing) Ești un geniu amuzant.

| Speed99 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ma adori? Sunt mandru ca pot inspira alti oameni cu superioritatea mea evidenta si incontestabila.

*"egoism"? ce-i aia?*

| GoldenZenith a răspuns (pentru Speed99):

rolling on the floor you need a break.

| Speed99 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Hah, de parca imi hranesc singur ego-ul.

"Ești un geniu amuzant." - da' ceva urat n-ai sa zici despre mine? Ca pana acum mi-ai aruncat numai complimente-n stanga si-n dreapta.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Speed99):

Și tu te flatezi singur. aveam speranțe cu tine sad ești o dezamăgire profundă.
Speedy, in secret am o dragoste nemărginită pentru tine. day dreaming

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ai idee de ce zice el ca sunt innebunit dupa tine?

| Speed99 a răspuns (pentru GoldenZenith):

"In secret" - se pare ca te pricepi la tinut secrete. Sa-mi amintesti sa-ti spun toate parolele mele inainte sa mor, Goldie.

Hai, gata, c-o facem pe Delia geloasa, măi.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Speed99):

sad

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Cică te-ai mai dat de gol până acum laughing eu ce să-ți fac daca dai de înțeles chestii de genul?

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Astia doar iubiri viseaza si indragosteli imposibile! Abureli

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Daca tu dai te de înțeles asta laughing) haha! Drimmero, stai in banca ta, băiat rău ce ești tu!

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Trebuie sa le dai mura-n gura, altfel nu inteleg,, asta ma amuza mai tare.

Ps eu de fel stau in banca mea.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Parca vad ca mă trezesc că primesc mesaje de la nu știu cine că mă dau și eu la tine straight face

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

De ce iti bati capul pana la urma? Cu prostii nu te pui!

| LPCTSTR a răspuns:

"stranger_think" https://c418.bandcamp.com/track/stranger-think e interesanta

| criss8585 a răspuns:

B.U.G. Mafia - Bani Bani Bani. happy