| anonim_4396 a întrebat:

Ce melodie asculti in acest moment TPU?

https://youtu.be/BefRi7eH56E

Răspuns Câştigător
| anonim_4396 explică (pentru deeeaqq):

Nu e rea deloc.

| JustBlackNoGrey a răspuns (pentru deeeaqq):

E chiar interesanta atat melodia, cat si videoul! e faina si naturala, daca pot sa zic asa, adica, chiar imi face placere sa ascult si privesc videoul. si uite-asa, am mai adaugat o melodie in playlist-ul de pe Youtube big grin

| anonim_4396 explică (pentru deeeaqq):

Sunt eu tampit sau la 1:20 e steagul Romaniei?

| deeeaqq a răspuns (pentru anonim_4396):

Ye, e steagul României...

53 răspunsuri:
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Obsedat mai esti omule laughing

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai 'cerut' o melodie,, asta nu e melodie?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Sincer sa fiu nicI nu am putut sa o ascult pentru ca nu imi da voie dar am vazut titlul.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum nu-ti da voie?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Copyright si prostii de genuL

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai baga un carbune la calculator... eu deschid link-ul fara probleme.
https://www.youtube.com/watch?v=p7ZsBPK656s asta o ascult eu acum

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Teapa. Sunt pe telefon.

| Drimmero a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Care e faza cu asta?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

E destul de amuzant totusi.

| Drimmero a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Cum sa-mi placa? E compusa bine,, insa inima mea aparinte Stelei Bucuresti, pe vremea cand eram mort dupa liga 1 insa...
The ARSENAL conteaza pentru mine acum!

| PersonajFictiv a răspuns (pentru Drimmero):

Inteleg,eu nu sunt microbist, dar imi place imnul asta.
Mi se pare cel mai ok din Romania, dar asta e doar o preferinta.

| Drimmero a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Ai zis ca ai fost rapidist in incipietul microbismului,, trebuie' sa recunosc ca imnul asta e compus cu pasiune.

| PersonajFictiv a răspuns (pentru Drimmero):

Daa,dar am fost o perioada scurta.
Plus ca am zis ca nu am fost microbist pentru ca, nu am fost un microbist adevarat, stiam doar 2 jucatori si portarul din toata echipa laughing
Eram pe Orange si era o chestie in care iti alegeai echipa si iti dadea bonus sau etc.
De fapt, inca primesc mesaje cu stiri despre Rapid tocmai de acum ceva multi ani in urma laughing

| Drimmero a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Eu am ramas alaturi de echipe ce o iubesc, dupa ani si ani in care am injurat si blestemat conducerea in ultimul hal,, sper totusi intr-o zi frumoasa cu soare cum se mai intampla si pe la Londra, nu doar ploaie, sa patrund pe stadion si imi vad echipa in fata ochilor direct,, nu doar prin ecrane si stream-uri...
E hilara povestea ta))))

| PersonajFictiv a răspuns (pentru Drimmero):

Iti dai seama ca daca imi zica ca a dat X gol ( X-unul din echia Rapid ) eu eram gen " Da unde joaca? Barcelona? " laughing)

| Drimmero a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Mai bine ca ai scapat de boala asta,, te mananca pe interior si te soarbe de sanatate, iti distruge psihicul daca nu te tii tare, chiar nu e de gluma cu microbul asta al fotbalului,, mor suporteri pe capete din cauza lui, mai periculos este ca nu ai cum sa scapi de el, doar prin vointa,, eu am vointa dar nu vreau, parca imi convine situatia.

| JustBlackNoGrey a răspuns (pentru Drimmero):

Mai sa fie! si eu mai ascult melodii in genul asta de la ei, cand nu prea am idee ce sa mai ascult!

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Melodia mea preferata de La ei.cred ca ai vazut ca a murit cantaretul.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, de ieri...

| JustBlackNoGrey a răspuns (pentru T0T):

Aoleo! cat am cautat dupa piesa asta! am ascultat doar negativul de la ea acum multi ani si nu mai stiam nici numele trupei, nici titlul!
Mersi big grin

| T0T a răspuns (pentru JustBlackNoGrey):

Din păcate ai găsit-o într-o zi tristă pentru trupă și fanii acesteia.

| JustBlackNoGrey a răspuns (pentru T0T):

Da, chiar asa... imi pare foarte rau straight face e bine ca a reusit sa lase ceva maret in urma sa si nu va fi uitat niciodata

| bihepi a răspuns (pentru T0T):

R.I.P Chester

| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

Asta Imi place mult

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si totusi, nici nu se compara cu prohodu'

| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

laughing esti doar a 2 persoana care a dat click pe link

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing wow, ma impresioneaza lipsa asta de interes... sau poate comoditate, cine stie? (si asta vine din partea uneia care prin definitie e mai nepasatoare)

| anonim_4396 explică (pentru syd):

Ateu fiind am pus link-UK la misto sa vad daca observa cineva laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Paraziții - Omu' din liftu' tău

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

MAI PUNE #NoapteaTârziu (Cover Ruby feat. What's Up - Nu pune la suflet)

| JustBlackNoGrey a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=Ngx54HtQCWc&feature=youtu.be

si ma mai uit si la video din cand in cand. ma dezlipesc tare greu de melodia asta... desi nu as putea zice precis care e motivul

| Dan193 a răspuns:

Https://youtu.be/i8q8fFs3kTM
cred ca nu esti surprins sad

| DixieP a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=AaKrdSDnZn0
"Captează! acum dă din cap-tare
Dă și din picioare și... pici, oare?"

| Fhhgafata a răspuns:

Carla's dreams Până la sânge