| Dorina_1985 a întrebat:

Ce melodii rock va plac?batting eyelashes Rockul acela mai "usor", sincron

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte multe melodii care imi plac. Depinde cla ce te referi cand spui mai usor..adica..eu ti-as recomanda Nirvana, Guns N roses, Lez Zeppelin

| Euletitia a răspuns:

Buna! Imi plac mult melodiile rock, in genul ala mai "usor"cum il numesti tu. Ascult, din aceasta categorie, Scorpions, AC/DC, Guns'n'Roses, Led Zeepelin, Pink Floyd etc, Iti recomand si tie sa asculti melodiile acestor trupe, sunt frumoase, relaxante, iusor de ascultat la orice ora si in orice situatie si satre sufleteasca te-ai afla si suna extraordinar, ca sa ma exprim asa.

| LovingAdam a răspuns:

Les elephants bizarre-Hello say the devil