| lilith16 a întrebat:

Ce mesaj ti-ai trimite tie din trecut? Ce învăţătură sau lectie i-ai spune "micului" tu?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vertraue niemals den Rumänen

| lilith16 explică (pentru RAY):

Sunt de acord laughing))

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cum am mai zis si in alte raspunsuri, asta nu ar influenta cu nimic viitorul, pentru ca asta ar presupune ca s-a intamplat deja sau o sa se intample si aici intervine un paradox.
Daar, daca ma las purtat de val, cred ca nimic. Nu mi-as spune nimic, pentru ca tot aici ajung. Daca as sti si cu 1Kb (glumesc) de informatie mai mult atunci decat acum, probabil nu as fi ajuns aici. Si nu stiu unde as fi ajuns :/

| Andreeush a răspuns:

Să nu ai încredere în nimeni.

| SilentRain a răspuns:

Sa nu ai încredere în nimeni și urmează-ți visele

| mentholinks a răspuns:

Decat sa astepti o sfanta mai bine *** o curva.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Ațaiv e ec amaes iad iț-ăs o dnâc ănâp etșebmâz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam ce zice si rain.Prima parte.

| MPersephone a răspuns:

Oamenii vor pleca din viata ta. Si in cativa ani, nu doar ca vei accepta asta, dar si te vei bucura ca unii oameni nu mai sunt in viata ta.