| IonutSiAtat92 a întrebat:

Ce naspa este sa o ai mica.Am avut un cosmar si nu doresc la nimeni sa treaca prin ce trec eu.Cu ce am gresit de m-am nascut asa, de ce se pune pret pe marime?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu se pune. Cineva pune, iar acea cineva este o parteneră. Spui, am avut un coșmar. Deci a fost o poveste din vis, sau cum? Nu ai greșit cu nimic. Fiecare cu dotarea lui. Unii nu au deloc.

| OldSoul a răspuns:

Sa stii ca nici sa o ai mare nu e tare stralucit.
Gandeste-te ca ai de mers la o baie sa-ti faci necesitatile, daca o ai prea mare... atingi cu ea vasul de toaleta...
Nu e tocmai igienic...

| CostinAlamariu a răspuns:

Esti gay? Doar homosexualilor le pasa de marimea organului lor genital. Oamenii normali se gandesc la lucruri mai importante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa fi auzit ca " marimea nu conteaza" - Marimea conteaza DAR si acest lucru e foarte important o buna parte a fetelor nu simt placere cand fac dragoste, Si majoritatea o fac mai degraba pentru satisfacerea partenerului nu pentru placerea personala. Deci in cazurile astea marimea chiar nu conteaza.
Sunt si femei mai nimfomane, dar sa dai peste una asa ai sanse mai mici. Deci Ai la dispozitie destule fete care sa nu fie interesate de marime.
Inaltimea, greutatea fetelor nu au legatura cu marimea gaurii, ca vaginul e un muschi care se intinde

| rapandula a răspuns:

Daca o ai de peste 10cm, esti ok. Daca ai sub, cauta minione virgine.