| aaaa12345 a întrebat:

Ce ne-am face daca nu ar fi siteul asta?

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Am avea multe intrebari fara raspuns.winking

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nimic senzaţional. Poţi trăi şi fără TPU, sunt sigură! Baftă!

| Silvia a răspuns:

Eu, aş trăi la fel ca înaintelaughing. Alte fete? Ar fii convinse că dacă se masturbează cu periuţa de dinţi rămân însărcinate.

| Nicoleta a răspuns:

Am fi supravietuit cu siguranta :-J
Intrebarea a mai fost pusa acum cateva ore de alt user
http://www.tpu.ro/tehnologie/ce-ne-am-face-daca-nu-ar-fi-siteul-asta/

| User a răspuns:

... un cont pe alt site.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Nu stiu si nici nu vreau sa aflu.

| Angel_5977 a răspuns:

Ne-am plictisi!

| adrian1988 a răspuns:

Pai sincer nu stiu.eu l-am descoperit acum 2 zile si sunt disperat.numai aici stau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multi ar fi tristi ( crying ), deoarece nu ar gasi solutii la problemele lor mai putin sau foarte grave. Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am face nimic. Dacă nu ar fi existat, nu am fi auzit de el, deci nu ne-ar fi afectat cu ceva viaţa lipsa unui lucru inexistent.