| Mayar a întrebat:

Ce nu ai face niciodata? de ce?
[vezi ca nu e categoria "Trivia/amuzante"! ]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi-as vinde corpul pe bani.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

GreyN,iar mi-ai dat "eronat"?
Sa stii ca nu ma afecteaza cu nimic voturile tale.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Pff, asta voiam sa spun si eu. I don't want to see

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Da, dar cica noua asta ''ne-a intrat in sange''.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine zice asta?raised eyebrows

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Un idiot (GreyN)
Cauta prin raspunsurile mele.

34 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu aș răni o fată intenționat.

| Mayar explică (pentru T0T):

Tu esti cel obsedat cu 'eronatul'? raised eyebrows

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

Acum pe tine te iubeste rolling on the floor

| Mayar explică (pentru anonim_4396):

Nuuu, inca nu e stalkerul meu personal. De mult timp te tot urmareste si tot da eronat?! chatterbox

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

Nici eu nu stiu laughing
Probabil asa de mult ii intriga, raspunsurile mele, constiinta incat nu stie ce sa mai faca si atunci ''eronat'',''nefolositor'',''eronat'' stii tu.

| T0T a răspuns (pentru Mayar):

Eu nu sunt deloc obsedat de nimic. Nu dau numai cuiva voturi. Dau cum consider eu de cuviință, acele voturi. În a fi obsedat înseamnă a abuza de dreptul de vot. Asta contravine regulamentului. Eu mereu am dat voturile cum am considerat, și mi se pare o absurditate să îmi țină cineva contor. Fiecare dă voturi cum consideră. Capiș?

| T0T a răspuns (pentru T0T):

De exemplu am dat și aici câteva. De ce? Deoarece nu are cum să mă intrige pe mine niște spuse ale cuiva, mai ales ale unui necunoscut, altfel aș da dovadă de idioțenie. Și cu faza "te iubește" este ea însăși o idioțenie foarte mare. Simțea ea nevoia aia incredibilă să spună că nu o interesează voturile, dar văd că se plânge mereu din ziua aia laughing Penibilitate dusă la extrem.

| Mayar explică (pentru T0T):

Ahaaa, deci tu esti stalkerul,,,,,,

| T0T a răspuns (pentru Mayar):

Cum adică?

| Mayar explică (pentru T0T):

Citeste raspunsurile de la intrebarea asta si o sa te prinzi. Nu are rost sa tot dau quote.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

Ti-am zis eu :p
Ti-am zis, da? Ti-am zis.

| Wøodenpints a răspuns:

Nu mi-aș băga un cactus în rect.
Nu mi-aș face freza d'aia de homalău cu mai mult păr în creștet decât în părți.
Nu m-aș uita la vreo emisiune mondenă.
N-aș bea bere cu lămâie sau fără alcool.
N-aș asculta muzica de la radio.
Nu m-aș purta frumos cu cineva de care nu-mi place doar să nu-l supăr.
N-aș da bani la cerșetori. În special la ăia tuciurii.
Nu m-aș duce la vot.
N-aș mânca de la McDonalds.
N-aș considera că Tudor Chirilă este un om inteligent.
Nu m-aș încalța cu mocasini.
N-aș lovi un animal.
Nu mi-aș cere scuze dacă râgâi în public.
Căcat...sunt prea multe.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wøodenpints):

"Nu m-aș duce la vot. " interesant. eu cand asta majoritatea idiotilor imi sar in cap.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu as trai o vesnicie. Hm...

| anonim_4396 a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Nu ai vrea sau stii ca nu poti?

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu pot.
Si chiar daca as putea, tot n-as vrea. Mi s-ar parea plictisitor...

| anonim_4396 a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Tot mai bine decat mort. asta daca nu crezi ca ingerarsii o sa vina sa te duca pe un nor in pod la dzeu sau pe furculita la satana

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu, dar eu inca sper ca exista un ingeras care o sa ma duca in pod la Dumnezeu sau in cazanul cu smoala la Satana.

| Sociopat a răspuns:

Nu as face rau animalelor.Am facut destul rau cand eram mic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mercii :*
Faza e ca ne-am cam ciondanit la un post si de atunci numai in "eronat" ma tine laughing.
GreyN e de parere ca toate suntem usoare, iar orice om are un pret.
Eu nu am prea fost de acord cu parerea lui big grin

| Mayar explică (pentru anonim_4396):

Eh, asa-s baietii! Nu cunosc fetele. Si se incurca fix cu alea cu care nu trebuie,,,,

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

Da,dar asta nu-i da dreptul sa le jigneasca pe toate.

A, si GreyN, daca imi dai si la raspunsul asta "eronat" sau "nefolositor" te scot de la ignorati.

| Mayar explică (pentru anonim_4396):

Se injosesc singuri.
Dar GeyN e innebunit dupa tine si nu stie cum sa faca asta, doar tachinandu-te? Sau ce are de e un 'stalker'? Prapaditu' de el! Nici curaj nu are sa spuna care ii e febletea big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

Ba(iarta-ma daca esti mai mare decat mine), stii ca e un proverb in franceza :
" Qui s'aime se taquine" deci ce sa zic laughing
M-a enervat si l-am blocat. Singura cale sa mai aiba contact cu mine sunt voturile.
N-a fost foarte mare efort sa-mi dau seama ca el tot da voturile alea laughing
Vezi ca si tu ( din nou, iarta-ma daca esti mai mare) ti-ai luat ''eronatul" laughing.

| Mayar explică (pentru anonim_4396):

Ahaa, am vazut acum eronatul. Doamne, ce prunci is unii!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

Aha, si sa vezi ca iti mai iei un eronat pentru treaba asta.
N-a vrut GreyN sa-mi dea "eronat" la raspunsul ala, inseamna ca nu ma mai vrea sad.
Meh, asta e big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

Ia uite cum ti-ai luat si aici eronatul.

| Mayar explică (pentru anonim_4396):

Doamne, iarta-ma! Ce om! Chiar nu are ce face,,,,,,
Chiar nu acesta e scopul acestui site, TPU.

| Mariapetrupanainte a răspuns:

Nu as avorta niciodata.Mereu cind ma uit la un copil ma gindesc la momentul cind femeile avorteaza si nu-mi inchipui cum ai putea sa faci asa ceva.Gindeste-te ca il tii atit de dragalas in miini si tu il iei de git si il incepi a sufoca este acelasi lucru numai ca pur si simplu nu il vezi si cind se face acea operatie daca asa o pot numi atunci pe copil il scot pe bucatele il rup si este oribil.Am vazut un video pe aceasta tema si am inceput a plinge eu cred ca si aceasta este ca o crima. Este doar un copil ce vina el are, noi suntem proaste si nu ne protejam, de ce ei trebuie sa sufere din cauza noastra?