| anonim_4396 a întrebat:

Ce nume de băieți considerați că sunt cele mai frumoase? Dar cele mai urâte?

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

De baieti nu am gasit unul mai frumos decat Marius, celelalte or fi si ele frumoase, dar mai mult urate.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred ca m-am gandit la un nume ca a fi urat sau frumos pana acum. Poate doar iesit din comun.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

RAY, cu majuscule.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cât narcisism, pe aici!hee hee Toti își iubesc propriul prenume.
Nu știu dacă intrebarea a fost o capcană, sau a fost pusă involuntar, dar majoritatea și-au spus numele, deși, până nu demult, nici cu pistolul la tâmplă nu și-ar fi trădat identitatea.

| NotNamed a răspuns:

Cel mai frumos e Claudiu iar cele mai urate, pentru ca sunt mai multe, ar fi Marcel, Costel, Gigel, Cornel, Nelu, Mitica, Vasile.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Cel mai frumos : Florin

Restul doar frumoase happy

Nu consider niciun nume urât

| Iamlolanoah720 a răspuns:

Cele mai frumose pentru mine sunt:lucas eryck dominique si noah
Iar cele mai urate sunt toate numele romanesti