| AddaXD a întrebat:

Ce nume de fata vi se pare cel mai frumos? Care este numele vostru?

Pe mine ma cheama Adda (chiar asa, vb serios) big grin

Răspuns Câştigător
| DennyxD a răspuns:

Pe mine ma cheama Denissahappy si sunt multumita de numele mewthinking
si initialele de la nm si prenumele mele formeaza ADAlaughingblushing

si.imi place numele taw; x

funda pls?love struck

11 răspunsuri:
| AddaXD explică:

Ms, dar oriqm mie nu imi plc numele meu big grin

| PinkTerror a răspuns:

Mihai/daniel parerea mea este ca fiecare nume are o semnificatie si o valoare, mie imi plac urmatoarele:

Sofia; Bianca; Oana.

| Turquoise a răspuns:

Buna
Adda, dragut nume, delicat.
Pe mine ma cheama Andreea Luisa[not Luiza ^^], dar prefer Luisa.
Cel mai frumos prenume de fata mi se pare Erika, iar de baiat Rares.

| Șttefania a răspuns:

Mie imi place numele tau :Xlove strucklove strucklove struck:Xlove struck
Pe mine ma cheama Marina[:-&] Si imi place mult numele Izabella

| spy2o a răspuns:

Mie imi place dianabig grin, la nebunie si nu numai numelelaughing

| sweetgirl_2938 a răspuns:

Aisha, Layla [pe mine ma cheama Simina]. si frumos numewinking

| Skittles_9113 a răspuns:

Daniel, e un nume ok tongue un nume care mi se pare frumos (de fata) e Evelin ( cu toate formele sale straine si mai putin straine: Eveline, Evelyn, Evelyne, Evelina, etc). si Adda e un nume frumos tongue mie imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum te cheama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma cheama Andreea si sunt super multumita de numele meu! Apropo numele tau e frumos pentru ca are ceva special! Imi place numele Andreea

| Dede_2310 a răspuns:

Eu ma numesc Diana.nu stiu mie imi place numele de Cristina...mi-ar placea sa ma cheme asa.

| Bibianca_6432 a răspuns:

Numele meu este Bianca Teodorasad foarte urath... si `mi plac foarte mooolth numele:
Geanina
Ana
Cristina
Andreea si oleaca Roxana :X superhappy