| SilentRain a întrebat:

⋆ Ce nume de fete va plac?

⋆ Ce nume de fete nu va plac?

6 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Multe... Ana, Anca, Alice, Teodora, Diana, Andreea, Catalina s-a.
Nu imi plac Adina, Carina, Carla, Magdalena, Lacramioara, Georgeta, Olivia s-a.

Acum nu vreau sa jignesc pe nimeni, chestiile astea sunt preferinte persoanale si nu au vreo legatura cu trasaturile acelei persoane.

Din partea mea poate sa te cheme oricum atata timp cat esti o persoana ok.

| PersonajFictiv a răspuns:

Megan Fox...suna bine.

| Elena9328 a răspuns:

Îmi place foarte mult Magdalena, Carina, Carla și lista poate continua
Nu mi place Sofia, Lacramioara, Florina, etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi place Elena.

| Djsjuajsjsj a răspuns:

Imi plac: Olga, Sofia, Olivia, Lorena, Lucretia, Anastasia...
D-astea.

Nu imi plac numele prea comune si banale. Gen Andreea, Alexandra, Ioana, Ana, Alina, Anca, Florentina, Denisa, Maria, Laura, Cristina, Madalina, Oana, Valentina etc.

| Mirela0876 a răspuns:

Imi plac:Fia,Maia,Teodora,Ștefania,Livia,Ilinca
Mi se par urâtele: Florina,Mirabela,Iasmina,Irina, Marcela, Dorina, Ilona, Camelia.