| SilentRain a întrebat:

Ce nume mi-ati sugera pentru o broascuta testoasa?

61 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Franklin(era desenul ala animat si era fix o broasca testoasa Franklinlaughing

| RAY a răspuns:

Dancila

| AlexDarius3 a răspuns (pentru RAY):

Hai ca asta a fost buna laughing))).

| RAY a răspuns (pentru AlexDarius3):

Broascuta testoasa de la cotroceni va felicita

| Sn4k3 a răspuns:

Splinter

| RainmakerX a răspuns:

Mike, Mako, Perry laughing

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Supica sau cepica

| SilentRain explică (pentru supadeceapa):

Asa sa o numesti pe mama ta

Răspuns utilizator avertizat
| PersonajFictiv a răspuns:

Rex.

| Endoryus a răspuns:

Anisia

| SilentRain explică (pentru Endoryus):

Ai tinut minte, ce dragut din partea ta blushing

| Endoryus a răspuns (pentru SilentRain):

Nu te umfla in pene. Am memorie buna. Din pacate nu e selectiva. Retin si multe chestii care nu ma ajuta la nimic.

| SilentRain explică (pentru Endoryus):

Eee'cum sa nu ajute, nu stii niciodata cand apare vreo anisia din prin boschet laughing

| Endoryus a răspuns (pentru SilentRain):

Nu ai tu bani de Londra. Sau Constanta in cam 3 saptamani cand imi fac si eu aparitia din nou in tara.

| SilentRain explică (pentru Endoryus):

Fac rata la banca si tot vin 'aiurea ca peste 3 saptamani nu am liber :p

| Endoryus a răspuns (pentru SilentRain):

Poate. Dar bine de mine ca nu stii unde stau =)

| SilentRain explică (pentru Endoryus):

Te cautam si in gaura de sarpe
lipeam si afise cu anunt *Am pierdut hahalera cu ochii albastrii, usor aroganta*

| Endoryus a răspuns (pentru SilentRain):

Ce hahalera? TU!?!? Nebuno, ai ochi albastrii? Daca esti si blonda.

| SilentRain explică (pentru Endoryus):

Da,cum sa nu exact blonda cu ochii albastri sunt laughing))
Imi zici si mie numele tau reala?blushing

| Endoryus a răspuns (pentru SilentRain):

Nu esti asa, deci si cu beci, esti o naspeta. Nu meriti onoarea sa imi stii numele. Daca nu aveai memorie de mangusta ti-l aminteai. L-am postat la o intrebare a ta.

| SilentRain explică (pentru Endoryus):

Marius,Marian ....sau Costel ceva?
Fir-ar sa fie chiar am memorie de nuca de cocos

| Endoryus a răspuns (pentru SilentRain):

Nu am nume atat de banal. Si nu e romanesc

| SilentRain explică (pentru Endoryus):

Uuuuuuu 'acum chiar vreau sa stiu
Cu ce litera incepe?

| Endoryus a răspuns (pentru SilentRain):

Stefan cel Mare ma cheama. Inchide subiectul. Paa

| SilentRain explică (pentru Endoryus):

Ok,ok 'am inteles nea'Stefan

| anonim_4396 a răspuns (pentru Endoryus):

Samuel?

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Nu mai eu am voie sa il torturez!

| Endoryus a răspuns (pentru anonim_4396):

Altul. Deja m-am saturat cati mi-au spus asa, ma doare capul. Nu. Desi multi incurca cu numele ala. Macar tu ai o scuza.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Endoryus):

M-am luat după ce ai spus mai sus. thinking

| Endoryus a răspuns (pentru anonim_4396):

Vad ca te duce capul. Ea nu s-a prins ca prin misto i-am raspuns la intrebarea pusa de ea. : )).

| SilentRain explică (pentru Endoryus):

Samuele'tu esti maica?

| Endoryus a răspuns (pentru SilentRain):

Stiam ca esti mistocara dar nu si chioara. Nu ma cheama Samuel.

| SilentRain explică (pentru Endoryus):

Sa stii ca eu chiar sunt oarba 'zi si tu macar prima litera :p

| Endoryus a răspuns (pentru SilentRain):

Citeste toate posturile la intrebare si te prinzi singura.

| SilentRain explică (pentru Endoryus):

Ahhha'Sebastian,te-am prins! tongue

| Endoryus a răspuns (pentru SilentRain):

E clar ca nu ai toate tiglele pe casa. Daca lumea imi zice Samuel si e gresit, cum naiba poti ajuge la SEBASTIAN?!? Doar o vocala e gresita in numele mai sus, Einstein. Deci nu, nu e Sebastian. Ce nume, doamne. Si eu credeam ca al meu e handicapat.

| SilentRain explică (pentru Endoryus):

Deci numele tau e handicapat laughing))
Asa te strigau si la scoala laughing)

| Endoryus a răspuns (pentru SilentRain):

Avand in vedere semnificatia numelui, da, chiar este asa. Cat despre scoala, nu. Toti ma strigau pe porecla. Fiind alt nume, care imi place. Care trebuia sa fie al meu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Endoryus):

A în loc de u?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Rip Inter! si eu care credeam ca o sa stopeze dominatia lui Juventus in Serie A, dar m-am inselat amarnic...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Asta e

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu prea iti pasa atat de mult de echipa asta, gresesc?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Dacă simpatizez cu anumite echipe și urmăresc sportul nu înseamnă că fac din asta unicul scop al existenței mele.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce trebuie s-o dai ca pe o replica taioasa, si mai mult decat atat,, sa bati apropo?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Păi ce te așteptai să răspundlaughing
Voiai să scriu o tiradă despre Spaletti, spiritul nerazzur, etc?
Nici nu am văzut meciul.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Habar nu am, imi place sa dezbat cu oameni de genul, despre meciuri, etc.
Adevaru' e ca adormi la meciurile italienilor de multe ori, deci ai multe scuze)))

| Endoryus a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai ca nu esti prost degeaba.
https://www.google.it/......ps?/search

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

De fapt, nici măcar n-am știut că joacă azi. laughing)

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Bwhahahaha,, asa fan interista? )))) adevarul e ca meciurile imi mananca si mie din timp mult uneori, uit sa mai fac si altceva cand sunt meciuri importante, stau preocupat sa le vad, inca mai am fanatismul ala in suflet.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Mă uit în timpul liber, dacă nu am nimic mai bun de făcut, dar nu pun asta pe primul loc. laughing
Și da, nu știam că joacă azi, cu toate că știam că ieri a început Serie A. thinking

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand nu am timp de ele, imi fac indiferent, dar atunci cand chiar nu se poate si nu am cum sa fiu acasa, le urmaresc de pe telefon, tot sunt la curent cu rezultatele, niciodata nu o sa fiu deconectat de la echipa mea, cel putin nu stiu cat timp/

| CleanHeart a răspuns:

Frog, zuzu, tutu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Loriendo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

țiți

| Roxin a răspuns:

Donatello.

| wpetterssone a răspuns:

Broklin

| AlexDarius3 a răspuns:

Leonardo, Donatello, Raphael si Michelangelo sunt cele mai bune.

| UnTipObisnuit a răspuns:

Spinky

| varsanofie a răspuns:

Alfredowinking ce zici? cum sună?

| Scarlat_Albert_1984 a răspuns:

Pune-i Spike e frumos