| anonim123456 a întrebat:

Ce nume tari pentru hi5 sau fb imi sugerati?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| karinamark a răspuns:

Foloseste-ti mulele tau! Adica de ce ai vrea un nume de cocalar sau pitipoanca gan: ''Frumushika'' sau ''Shucaru'' adica ok daca in viata reala te cheama intr-un fel de ce nu si in cea virtuala?

| Ralluca99 a răspuns:

Numele tau adevarat :!

| Ciocolatăăă a răspuns:

Numele tau. Sau prenumele, daca ai doua. Poti sa iti pui in paranteza, dupa nume, orice alta varianta vrei. In general, cei care nu isi pun numele adevarat pe fb sunt priviti altfel, mai urat - cel putin asa stiu eu; a fost chiar si un event impotriva numelor care nu sunt reale. Take care! happy

| alexandruXXL a răspuns:

; x; x; xcrystayla.te.pwpa; p; p
xxxlayla.nr.1
originala.de.toti.copiata