| PumpkinDoll a întrebat:

Ce o sa faceti dragi copii in aceasta vacanta minunata de vara?rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Marfa,o sa fii fierbinte la propriu si la figurat

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nuj breh, eu am firma pe minus si trebuie' sa recuperez vreo 13000 RON pana la sfirsitul anului... copilu' o sa se duca la bunica-sa sa o enerveze si pe ea. happy

| SilentRain a răspuns:

Ma spanzur cu jartiera de la chiloti, tu?

| PumpkinDoll explică (pentru SilentRain):

Dau drumu la gaze, ma inchid in bucatarie, beau ca sa uit ca am dat drumu la gaze si sa nu mai simt mirosul, dupa imi aprind o tigare

| SilentRain a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Marfa,o sa fii fierbinte la propriu si la figurat

| CdeMetal a răspuns:

Ca si vara trecuta, adica o sa stau numai in casa ca nu am prieteni

| Nevroza a răspuns:

Ascult Psihotrop sa iau bacul