| RAY a întrebat:

Ce obiective aveti? Ce probleme aveti?

22 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Acum? Sa salvez un papagal, la ce stare avea ieri, daca maine traieste inseamna ca am har.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Dul la veterinar

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu e nevoie, l-am tratat

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sa nu am niciun obiectiv.
Am cateva mici dureri de inima, in rest e ok laughing

| Mosotti a răspuns:

Problema e depresia care nu prea trece si de multe ori nu am dispozitie ca lumea si chef ca lumea de una si alta, obiective n-am, decat sa-mi traiesc clipa si atat.
As avea sa mai dau jos 10 Kile dar nu merge sa le dau, ca-mi place papa bun rau, aia e. De la 74 la 64 as vrea, la 1, 7 m.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mosotti):

Acesta e de asemenea si la mine, sa scap de depresie. ce zici se poate vindeca depresia recurenta? happy

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Se poate vindeca cu tratament bun. Se ia tratament cel putin 9 luni chiar si pana la 24 luni, si se poate scapa.
Daca nu se scapa si revine dupa ce lasi trat, iei mereu trat, aia e.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mosotti):

Am inteles. pai medicul meu spune odata ca e relationala si acum cand i-am spus ca ba revine ba dispare ca ar fi recurenta, nu stiu da am o presimtire ca nu o sa mai scap de depresia asta fiindca nu am tratato la timp e vina mea si mi o asum, eram constient ca am o problema da nu m-am dus la doctor. macar daca scapam de anxietate da nici de asta vad ca nu pot scapa, doar cu xanax ma simt ok, cred ca e anxietate sociala.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai trat bun, de aia nu e bine.

| Celcestietot a răspuns:

Dacă mai există forumul acesta peste 10 ani, să intru pe el și să văd cum au evoluat lucrurile. Nu ar fi interesant thinking laughing?

| Mosotti a răspuns (pentru Celcestietot):

Va fi si peste 20 de ani, e interesant, da. Softpedia deja are 19 ani acum in noiembrie.

| Celcestietot a răspuns (pentru Mosotti):

Bine, este un forum popular si logic ar fi sa mai tina ceva vreme, dar, totusi thinking, de ce au disparut din admini?

| Mosotti a răspuns (pentru Celcestietot):

De unde stii ca au disparut? Ca atunci cand dai mail la contact, poate oricare sa raspunda daca ar fi fost mai multi, nu stiu ce sa zic.

| Celcestietot a răspuns (pentru Mosotti):

Se vede la numele mailului primit.

| Mosotti a răspuns (pentru Celcestietot):

Mda. Nu stiu de ce n-ar mai fi admini, ca era bine sa fie acolo cand nu e unul sa fie altul, nu cerea de mancare un user cu statutul de admin, sau au plecat ei pur si simplu.

| Celcestietot a răspuns (pentru Mosotti):

Stiu. Era bun un utilizator cu functie de admin sau de editor.

| Mosotti a răspuns (pentru Celcestietot):

Da, era, insa nu era neaparat nevoie sa fie utilizator, merge si fara, nu e neaparat nevoie sa discute.

| Dismally a răspuns:

Sa termin de facut un site, sa ajung pe prima pagina la google cu peste 50% din articole; restul obiectivelor prefer sa nu le spun pana nu le vad realizate.
Probleme nu stiu, nimic major, cat timp sunt sanatos le voi face fata.

| RKBlue a răspuns:

Obiectiv?
Sa termin niste exercitii, sa termin de uitat la un film sisa termin de citit o carte.Asta e pentru azi.
Probleme?
Cu carul, dar n-are rost sa le enumar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa devin profesor/translator! Poate si scriitor daca am noroc! Probleme? Am vorbit despre el si nu mai trebuie sa le mentionez!

| tup3u a răspuns:

Să reușesc să depășesc anul ăsta, fără Covid, lumea începe să se obișnuiască cu el și asta mă neliniștește teribil.