| Dismally a întrebat:

Ce obiective aveti pentru 2020? happy

27 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Sa prind 2021.

Răspuns utilizator avertizat
| Dismally explică (pentru Ronnix):

Il prinzi cu siguranta happy

| danbnz a răspuns:

Tot alea de anul trecut:
Nikkor 50 mm, F 1.8
Nikkor 18-55 mm, F 3.5-5.6
Sigma 70-300 mm, F 4-5.6

| Dismally explică (pentru danbnz):

Nu stiu ce sunt alea dar sper sa le obtii happy

| danbnz a răspuns (pentru Dismally):

Obiective fotowinking

| Dismally explică (pentru danbnz):

Aa, n-am auzit de Nikkor, Nikon poate dar cred ca e altceva happy

| danbnz a răspuns (pentru Dismally):

Https://en.wikipedia.org/wiki/Nikkor
Pe scurt... Nikkor e brand-ul pentru obiectivele produse de Nikon.

Am facut un joc de cuvinte la intrebarea ta... am obiectivele alea de cativa aniwinking

| Dismally explică (pentru danbnz):

Am inteles, nu stiam de asta happy

| gemeni6226 a răspuns:

Sa-mi platesc la zi facturile, in rest las soarta sa ma surprinda.Dar ceva totusi, sa dau mai mare atentie sanatatii si sa stau mai mult la aer si soare, mi-am si amenajat anul trecut balconul in acest sens sa stau sa citesc.

| Dismally explică (pentru gemeni6226):

Da, sanatatea este cea mai importanta. Foarte frumos, acum ai locul perfect pentru citit si relaxare happy

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Sa fac tot posibilul sa raman in viata caci daca sunt baiat rau si fac vreo prostie am toate sansele sa ajung la parnaie iar acolo in momentul in care banii si tigariile s-au terminat o sa ma fu+ta in c+ur satana, cred ca ai prins ideea.

| Dismally explică (pentru Pricope_Marius_1997):

Pai abtine-te si tu de la prostii grave happy

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai sa fiu sanatos, sa am succes si sa fiu bine dispus in mare parte!

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Să vorbesc mai bine spaniola, să învăț mai bine, să încerc să-mi fac prieteni buni, să încerc să-mi îndeplinesc visul adică să cânt, etc etc.
Tu?

| Dismally explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Sper sa le realizezi pe toate happy Eu am multe, vreau sa-mi schimba viata total, ma rog, sa incep de anul acesta pentru nu le voi putea face pe toate.

| CleanHeart a răspuns:

Sa iau bacul
Permisul
Si sanatate, cu asta faci de toate.

| Dismally explică (pentru CleanHeart):

Foarte bine, succes happy

| Thecurious a răspuns:

Sa obtin note maxime si sa studiez in Marea Britanie.

Răspuns utilizator avertizat
| liriaunicorn a răspuns:

Sa invat bine, sa nu imi mai pierd timpul pe tampenii, sa ies cu prietenii cat mai mult, sa ma duc doar eu si prietenele mele la plaja fara parinti

| Dismally explică (pentru liriaunicorn):

Pai vorbeste cu parintii poate te vor lasa singura la plaja.